SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze wzwodem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 378
Jak mowilem bylem u urologa i przypisal mi odpowiednik wiagry czyli lekup. Przynajmniej sie wysilil.. Uwazasz, ze hcg/hmg po tym wszystkim czyli miedzy innymi probie z provironem i zbijaniem estro w polaczeniu z propem, nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 378
Witam ponownie
Tym razem mam nastepujace pytanie, mam nadzieje ze ktos bedzie sie orientowal. Interesuja mnie wszelkie zagadnienia chemicznej kastracji, Moje glowne pytania - jakimi srodkami sie ja orzeorowadza, przez jaki okres czas, czy wplywa nan iesplodnosc i czy jest so owrocenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
wydaje mi sie ze uzywa sie do tego srodkow na progesteronie-swoja droga kiedys slyszalem o jakims przestepcy seksualnym, ktorego wykastrowano chemicznie, po czym kare odwolano i przywrocono mu funkcje seksualne po czym znowu dopuscil sie karalnego czynu wiec chyba zadzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 378
Jtos mi siwnponiekad przyznalndontpl do tego.. Jak tomodwrocic? Podejrzewam ze hcg nie wystqrczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to jest jak sie nie bije HCG Profilaktyka to podstawa

Ja dla przykladu bije hcg co 2-3 miesiace 5000 ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 378
Przeznz 6 na koksie nabralem froszke dowiadxzem i plus moment kiedy ktos zeczcialnmnie zniszcyc wszelkimi netodami. Bardzo waptie by byla to sorawka hcg. Prosze o przydatne rady, czy zakladajac chem kastracje, da sie ja odwrocic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl dawkowanie opinie

Następny temat

Predyspozycje do ginekomastii?

WHEY premium