SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z wpisywaniem produktów potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 524
WItam! Po najnowszej aktualizacji mam problem z uzupełnianiem dziennika żywieniowego (chyba tylko, innych nie sprawdzałem). Na początku tylko napiszę, że korzystam z przeglądarki Safari (Apple). Przechodząc do sedna wpisywane przeze mnie produkty same wbijają się podwójnie a po kilku wpisaniach to nawet poczwórnie, nie mówiąc o tym, że z każdym kolejnym wejściem kalorie policzone na dole mnożą się z tych produktów. Do tego posiłki się kopiują i także same dodają. Za bardzo w ustawieniach nic na ten temat nie widziałem, więc myślę, że to jest problem ze stroną. Dodatkowo używając innej przęglądarki (Opera) nie da się po prostu dodać posiłku do dziennika żywieniowego. Cóż można z tym fantem zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

Następny temat

DT - gdzie go założyć?

Wiecej