SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z winem...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4216

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Po jakim czasie powinienem czuć działanie winstrolu (depot zambon 50mg/ml), strzał co trzy dni??
Pierwszy cykl łączony z deką 200mg/tydzień.
Wino wszedło w trzecim tygodniu...
Czy to normalne aby strzały z wina nie bolały??
Podobno miały cholernie boleć injekcje, u mnie jest tak że boli dopiero kilka godzin po strzale, ból utrzymuje się około 2 dni...
W miejscu injekcji tworzy się dosyć pokażny siniak i utrzymuje około tygodnia.
Injekcje wina w udo, deki w łydkę, z deką wszystko o.k.

Thx za odpowiedzi, komu wleci , temu poleci...
Pozdro
DaV


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Mam jeszcze jedno pytanko, mam przyjaciela , mieszka koło Opola, jest na cyklu keka, meta i testosteron prolognatum bodajże, pamiętam że deki tam dochoidziło w środku cyklu do 350mg 5 lub 6 tydzień, na dece bodajże cykl się kończył...
Wstyd przyznać , ten cykl miałem roozpisany sms-em od Niego , telefon zgubiłem i wszystko poszło się walić, a problem leży w tym że mialem mu wysłać ile i w którym tygodniu po cyklu clostilbegytu ma wziąć i w ogóle jakie osłonki na mus, także jezeli możecia pomóżcie proszę.
Jest to jego czwarty cykl lub piąty, 25 lat facet dobrze na tym idzie pisał, ale jak ma nie iść przy takich ilościach
cały cykl trwa około 12 tygodni
Z góry dzięki
Cześć



Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Dzialanie winstrolu odczuwa sie praktycznie odrazu po injekcji ,czyli podwyzszone cisnienie ,a po ok 30 min odczujez skoki sily.

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Jestem po czwartym strzale, nie zauważyłem skoku siły, zrobiłem nawet mały test, nie zjadłem nic przed treningiem, zrobiłem plecy , i po tym biceps, przy drugim ćwiczeniu i trzeciej serii bicepsa po prostu nie miałem siły na podnoszenie łamańca...
Jednym słowem wyj.ebka??
A co z tymi siniakami i bolących injekcjach??
Dzięki Pio za zainteresowanie, sogers w Ciebie już chyba nie wlezie
Pozdro Thanks
DaV



Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
miałeś na winie wtopiony drucik??

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
nie ma, ale z tego co słyszałem i czytałem na forum to nie w każdym orginale jest drucik...
Zdażją się orginały bez drucika...


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212


Mam jedno z tych dwóch winek, są wyczuwalne napisy i żółta otoczka, towar się oddziela, nie ma drucika...

Zdjęcia z postu "PIO"


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Pio - czy Ty jestes nienormalny? Skoki sily po 30 min po iniekcji winka? O czym Ty gadasz? Siejesz panike i tyle...

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
micen: kto jest nienormalny to jest ,jesli chodzi o mnie to po ok 30 min od injekcji odczuwam podwyzszone cisnienie a co za tym idzie wieksza sile ,nie wiem jak jest u Was ,ale ja tak mam po kazdej injekcji. Mowie jak jest w praktyce a nie w teorii wyssanej z palca. A teraz bujam do panny, bede wieczorem to mozemy pogawedzic. Narazie

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2373
witam
na temat wina moge cos powiedziec bo wlasnie jestem na cyklu i to powiedzial PIO ze sila mu idzie bo ja mam tak samo.tak wiec tak jest bo sam sie przekonalem na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4443
Panowie ten wistrol to depot a to oznacza ze dziala dlugo i z opoznieniem a to co wy odczuwacie to wasza psychika i sila woli to wam sie wydaje nerwy i przekonanie biora gore.Wino dzial po 3 tygodniach chociaz ja preferuje primobolan.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Alchemik: za przeproszeniem ******LISZ glupoty,winstrol dziala praktycznie od 30 min po injekcji i z zadnym opoznieniem ,gdyby dzialal "dlugo i z opoznieniem" to nie bylo by trzeba robic injekcji co 2-3 dzien.

"I to co wy odczuwacie to wasza psychika i sila woli to wam sie wydaje nerwy i przekonanie biora gore.Wino dzial po 3 tygodniach"

Tak i jeszcze wymysl cos innego rownie glupiego jak to ... U mnie po 1 injekcji poszlo 5 kg w sile na klatke (trening mialem 45 min po zrobieniu strzala) Wiec nie ******l mi tutaj ze dzieki psychice podnosilem 5kg wiecej na serie. I nie bylo tak tylko w moim przypadku ,lecz rowniez u mojego partnera treningowego ,wiec nie wprowadzaj ludzi w blad ,ja mowie jak jest rzeczywiscie z Winstrolem Depot , a nie to co mi sie wydaje.

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA DURABOLIN

Następny temat

DECA - 200mg ... jak?

WHEY premium