SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z twarzą...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
Od wczorajszego wieczora zauważyłem problemy z twarzą, mianowicie tylko po lewej stronie na policzku czuję takie delikatne napięcia mięśni. One są niekontrolowane no i szczerze mówiąc trochę mnie to denerwuje i niepokoi. Stanąłem przed lustrem, aby sprawdzić, czy są one widoczne i jak się dokładniej przyjrzałem, to zauważyłem lekki ruch. W jaki sposób można się tego pozbyć? Proszę o pomoc! Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
poszukaj w wyszukiwarce
dużo się dowiesz ...

p.s wynik ugryzienia przez kleszcza , zakażenie tężcem czy tężyczka to to raczej nie jest

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 417
To jest po prostu tik nerwowy, którego jakby bezpośrednio nie byłeś przyczyną. Właśnie poszukaj na google o tiku nerwowym wiem że są różne maści rozgrzewające, czy jakieś tam, które trochę mają łagodzic objawy.

Nikt nie obiecywal, ze po drugiej stronie bedzie na Nas czekal Pan...

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

swędzenie

Następny temat

BIODRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecej