SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z prostatą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
DamianKamin
Chce kupić test Caretest PSA aby wlasnie sprawdzic czy nie mam prostaty. co o takich testach sadzicie?



A czemu myślisz, że nie masz właśnie prostaty?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 63 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Słyszałem o jakimś suplemencie diety, chyba, prostaceum, już kilku znajomych mi o nim wspominało, dostałem kilka rekomendacji, chyba się skusze, podobno po miesiącu już zaczyna działać. Słyszał ktoś, coś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, ja na problemy z prostatą polecam Prostaceum, nie jest to lek tylko suplement diety. Miałem częste problemy z oddawaniem moczu, z racji swego już raczej zawansowanego wieku obawiałem się naprawdę zły rzeczy, pani w aptece poleciła mi ten środek i muszę przyznać że po ok 3 tygodniach była naprawdę duża poprawa! Polecam z czystego serca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
patrząc na ilość postów obu panów, wiek i wygląd postów sądzę, że mamy tu przedstawiciela medycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Co do artykulu.BARDZO DUZO bzdur.To o wpływie testosteronu na przerost --PORAZKA obalona przez te 8 nlat setkami badań.Mieszanie ludzim w glowie Do smietnika.Co do testu PSA idz do laboratorium za pare zł zrobisz ale nie jest to odpowiedz na twój problem.Urolog musi Ci niestety wsadzic palec w tyłek i sprawdzić.PSA to marker.Idz do lekarza.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-11-22 16:47:57

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13
czesc mial ktos problemy z prostata po 30?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Na pewno ktoś tam miał a starych tematów z przed lat nie odświeżamy.


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 07/06/2018 16:40:12

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13
hej nie odswierzam starych tematow tylko pytam,bo ja mam ciagle prpblemy i lekarzaze sa niedouczeni i nie potrafia mi pomoc stad to pytanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple na cyklu

Następny temat

Testosteron!

WHEY premium