SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Problemy z prostatą

Wysłana -
DamianKamin
Chce kupić test Caretest PSA aby wlasnie sprawdzic czy nie mam prostaty. co o takich testach sadzicie?

A czemu myślisz, że nie masz właśnie prostaty?
Wysłana -
Słyszałem o jakimś suplemencie diety, chyba, prostaceum, już kilku znajomych mi o nim wspominało, dostałem kilka rekomendacji, chyba się skusze, podobno po miesiącu już zaczyna działać. Słyszał ktoś, coś?
Wysłana -
Witam, ja na problemy z prostatą polecam Prostaceum, nie jest to lek tylko suplement diety. Miałem częste problemy z oddawaniem moczu, z racji swego już raczej zawansowanego wieku obawiałem się naprawdę zły rzeczy, pani w aptece poleciła mi ten środek i muszę przyznać że po ok 3 tygodniach była naprawdę duża poprawa! Polecam z czystego serca!
Wysłana -
patrząc na ilość postów obu panów, wiek i wygląd postów sądzę, że mamy tu przedstawiciela medycznego
Wysłana -
Co do artykulu.BARDZO DUZO bzdur.To o wpływie testosteronu na przerost --PORAZKA obalona przez te 8 nlat setkami badań.Mieszanie ludzim w glowie Do smietnika.Co do testu PSA idz do laboratorium za pare zł zrobisz ale nie jest to odpowiedz na twój problem.Urolog musi Ci niestety wsadzic palec w tyłek i sprawdzić.PSA to marker.Idz do lekarza.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-11-22 16:47:57
Wysłana -
czesc mial ktos problemy z prostata po 30?
Wysłana -
Na pewno ktoś tam miał a starych tematów z przed lat nie odświeżamy.

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 07/06/2018 16:40:12
Wysłana -
hej nie odswierzam starych tematow tylko pytam,bo ja mam ciagle prpblemy i lekarzaze sa niedouczeni i nie potrafia mi pomoc stad to pytanie.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź