SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z postawą - Odstające łopatki i wysunięta klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domu.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
Witam z góry przepraszam jeśli piszę w złym dziale .
Mianowicie mój problem polega na odstających łopatkach na plecach oraz dość ''niewymiarowej'' klatce piersiowej jeśli można to tak nazwać . Polega to na tym że wygląda to dziwnie ponieważ mam szczupły brzuch i dość wysoko osadzoną klatkę piersiową . Mam 15 lat i ważę 52.5 kg przy wzroście 173 cm . Nie chcę przytyć ponieważ na taką wagę pracowałem ciężko cały rok . Bardziej wolałbym pójść w mięśnie ale najpierw chciałem zniwelować te problemy o których wspomniałem wcześniej . Z góry dziękuję za pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mięśnie z powietrza się nie biorą, jak chcesz je rozbudować to i waga musi iść do góry, więcej mięśni=większa waga.
Odstające lopatki np mogą być problemem z byt małej masy.

Wady postawy jeśli masz musi ocenić ortopeda, fizjoterapeuta i ocenić stopień wady.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest?

Następny temat

Badania hormonalne Interpretacja

WHEY premium