SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z podciąganiem.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1367
Cześć . mam problem otóż gdy podciągam się nachwytem z ''gumą'' to podciągam się kilka razy a gdy próbuje bez gumu to ledwo podciągam się raz . Nie wiem czy dalej ćwiczyć z gumą i wkońcu dam radę bez czy zostawić gumę i próbować w jakiś inny sposób . :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To normalne, guma znaczenie ułatwia podciąganie. Jeżeli jesteś w stanie wykonać tylko jedno prawidłowe podciągnięcie to na razie możesz używać gumy do pomocy do czasu wzmocnienia grzbietu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Może zacznij używać gumy, która będzie wspomagać Cię w mniejszym stopniu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1367
a jest jakiś inny sposób niż guma ? kiedyś używałem ale nie pomogła mi za bardzo a opór był dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Daj z 5 serii samych negatywów. Podciagaj sie conajmniej 2 razy w tygodniu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taki trening pomoże stracić kg ?

Następny temat

ISO plus na redukcji??

WHEY premium