SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Problemy z mobilnością.

Wysłana -
Cześć, mam 15 lat i od jakiegoś czasu ćwiczę na siłowni. Początkowo mi to nie przeszkadzało, ale ostatnio coraz bardziej zaczął mnie wkurzać mój problem z moblinością. Jest on poważny na tyle, że ćwiczenia typu. marty ciąg, przysiady oraz wiosłowanie muszę robić z krążkami podłożonymi pod piętami, w przeciwnym wypadku wykonuję ćwiczenia z kocim grzbietem. Jak poprawić swoją mobilność?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zerknij na nasz spis
http://www.sfd.pl/Problemy_z_techniką_treningową,_mobilizacje,_zaburzenie_struktury_ruchowej-t1135897.html 
Wysłana -
Dzięki :D
Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Co sądzicie o tym planie? http://www.menshealth.pl/fitness/3-treningi-FBW-stara-szkola-budowania-miesni,8009,2 aktualnie ćwiczę 4 razy w tygodniu : poniedzialek - brzuch, nogi, wtorek - klata, biceps, czwartek - plecy, triceps, piatek - barki, brzuch i szczerze mowiac troche meczy mnie ten plan. Pragne dodac troche kalisteniki do swojego planu i chcialbym ogarniczyc sie do 3 treningow na silowni w tygodniu a jednoczesnie chcialbym osiagnac jak najlepsze wyniki.


Zmieniony przez - qwerty432 w dniu 2017-06-11 13:29:44
Wysłana -
ja Ci polecam najprostsze fbw 3dniowe
http://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 
Wysłana -
Wyżej w linku masz dobry sprawdzony plan treningowy
Wysłana -
plan słaby, nie robi się 20 powtórzeń na mc., mało kto wykona 10 podciągnięć, pompki można robić na rozgrzewkę a nie jako podstawowe ćwiczenie, chyba że ktoś trenuje w domu to już inne są warunki.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź