SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Problemy z libido i cykl z propa.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 22
Waga 88
Wzrost 188
Obwód ramienia 31
Obwód klatki 110
Obwód uda 60
Obwód talii 90
Staż na siłowni 5 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 3000kcla zbilansowana
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe Wiosna 2014: dianabol + enan tescia, jakieś 2-3 miesiące Styczen 2015:Deca+mietki+testomixy i na zejście z cyklu propa, 3 miesiące
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia Ostatni cykl styczen-kwiecień 2015
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 15
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) raczej do chudnięcia
Stan zdrowia Bardzo dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) 80/-/115
Wysłana -
Cześć,
Jakoś od września 2017 mam słabe libido, wzwody tak na 50% i ogólnie coś nie gra w tych sprawach. Dziwne że nagle wystąpiły takie problemy po ponad 2 latach przerwy od bomby a wszystko było dobrze. Byłem u Urologa, zrobił USG i stwierdził że z jajkami wszystko jest w porządku. Robiłem badania i wyniki takie:

Badanie/Wynik/Jednostka/ Norma
FSH | 2,70 | mIU/ml 1,50-12,40
LH | 6,51 | mIU/ml 1,70-8,60
Estradiol | 31,25| pg/ml 11,30-43,20
Progesteron |0,34 | ng/ml 0,2-1,38
Prolaktyna |10,70 | ng/ml 4,04-15,20
Testosteron |759,50| ng/dl 249,00-836,00

Wszystko w normie, może tylko progesteron i FSH przy dolnej granicy więc do zmiany i estradiol troche do zbicia? (jak myślicie)
Zastanawiam się nad wjechaniem na delikatnym cyklu z propa i później porządny odblok. Proszę o porady bo chciałbym ruchać normalnie :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak wygląda Twoje życie - praca/trening/dieta/odpoczynek/regeneracja/stres/używki/sen..?
Wysłana -
Za młody jesteś na leczenie propem . Zreszta testa masz Ok wiec to nic nie pomoże
Wysłana -
Jeśli moje życie chodzi to też wszystko jest w normie. Wiadomo każdy ma tam trochę stresu ale nie narzekałbym na to. Pracuje dorywczo, spokojna praca. Jem zdrowo i jestem w dobrej formie/kondycji. Siłownia to dla mnie dodatek bo zajmuje się sztukami walki i trenuje codziennie od pon do piątku. Nie czuje się przemęczony a dodam tylko że jak przechodziłem przygotowania (13 jednostek treningowych w tygodniu) i byłem zajechany 100% to i tak zawsze na sex ochota była i sprzęt działał. Papierosów nie pale, pije bardzo rzadko, czasami trawka ale pale już z 6 lat i też nigdy kłopotu nie sprawiała. Podsumowując mój tryb życia to nie doszukiwałbym się w nim problemu.
Wysłana -
Jeśli tak jest to tutaj wsio OK. j/Flex, młody jesteś test wysoko, pozostałe wyniki OK, więc nie tutaj tkwi przyczyna. Coś na potencje brałeś?
Wysłana -
Jak zarzuciłem kiedyś Sildenafil to bylo w miare no ale bez jaj 22 lata mam i nie będę na wspomagaczach lecieć w tym wieku. Z głową też nie mam raczej problemu. Co tu robić bo juz za długo to trwa :(
Wysłana -
Konkretnie - dałes viag i trybiło czy nie trybiło..?
Wysłana -
Trybiło ale wiem że nawet bez wiatry bylo lepiej ...
Wysłana -
Jakieś pomysły może jeszcze jakieś badania zrobić ?
Wysłana -
Nie masz już wielkich ruchów, wszystkie potrzebne badania zrobiłeś i są w normie, żaden endo/andro/uro nie przepisze leków bo nie ma podstaw.

dojambla
Z głową też nie mam raczej problemu. Co tu robić bo juz za długo to trwa :(

Tutaj leży problem, podłoże psychosomatyczne/psychogenne. I w tym kierunku bym poszedł.
Wysłana -
Bierzesz jakieś SSRI albo snri ? Tu może być przyczyną.
Poczytaj też o uszkodzeniach nerwów i naczyń tętniczych w okolicy miednicy.
Jeśli masz takie hormony a z nim ciezko i mówisz że z psychą ok to pomysl też nad zmianą partnerki. Ewentualnie partnera bo może w tym problem też być hehe
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź