SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z hormonami (gruczolak przysadki mózgowej mikrogruczolak) PROGESTERON help

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 16346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
witam mój problem polega na tym, że PROGESTERON TO WARIAT!!! kiedyś walnąłem ruską mete 3 tygodnie i mnie zblokowała na amen po pewnym czasie byłem u 4 endo odblokowałem się itd ( bo byłem zablokowany) ale do zdrowia wracałem 2 lata gdy wróciłem okazało się, że gdy biore koks (teraz teśc prop) to spada mi libido więc odstawiłem po 6 tygach i okazało się , że po hcg, clomie teść był ok badania naturalny dalej cierpiało libido więc zacząłem szukać czemu, doszedłem do wniosku że gruczolak wydziela prolaktyne więc zacząłem testować sam na sobie ( bo uwazam, że nawet lepsi endo w Polsce są chu*a warci) i dowiedziałem się, że dlatego jestem ospały itd. myślałem przez dłuższy czas że z teściem cos nie tak a to po prostu Prolka no to heja testuje dalej wbijam propa dowalam dostinex ( w miedzy czasie rzecz jasna badania typu estro,kortyzol,prolka,tesc były robione bardzo czesto) no i widzę, że czuje się lepiej ale chwilowo a niby 1 tabs raz na tydzień hmm więc testuje i dochodzę do 3 tabs naraz i dalej brak energii, brak checi do zycia wszystko po co na co, wydałem kolejne SPORE PIENIĄDZE i sam ( bo lekarze jak wpsomniałem są ch**owi) okazało się, że jak mam zbita prolke ładnie to przez progesteron(TROCHE PONAD NORME)wszystko siedzi tzn. słabe libido, słabe samopoczucie itd. Moje pytanie brzmi jak zbic progesteron gdy reszte mam ok ( estro,kortyzol,tesc(bo na cyklu aktualnie),prolke), Zaraz zapytacie więc odpowiadam diete mam i nie zależy mi aktualnie na mięsniach ( i tka mam ich sporo) tylko na zdrowiu samopoczuciu, raz brałem mete x3 tyg, potem tescia 7tyg a teraz trzeci cykl 4tyg dopiero dochodzi na samym propie rzecz jasna


Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2017-10-15 20:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj

Prolaktyna jest hormonem wydzielanym przez część gruczołową przysadki mózgowej (przedni płat przysadki). Jej wydzielanie jest hamowane przez podwzgórze, na skutek wydzielania dopaminy przez neurony drogi guzkowo-lejkowej (ang. tuberoinfundibular neurons).


Głównym działaniem prolaktyny u człowieka jest rozrost gruczołów mlecznych oraz wydzielanie mleka . Maksymalne stężenie prolaktyny występuje w czasie snu. Posiada ona okres półtrwania mniej niż 1 h.

Zbyt wysoki poziom prolaktyny może powodować między innymi :

-bezpłodność

-obniżenie libido

-zmniejszenie gęstości włosów

-odkładanie tkanki tłuszczowej na brzuchu

-niepokój

-uczucie zmęczenia


Stąd zastosowanie znalazł chociażby lek dostinex, który jest agonistą receptora dla dopaminy. W medycynie stosowane są dawki od 0,5 do 2 mg tygodniowo.
Po więcej zapraszam do artykułu :


http://doping.pl/dostinex-cabergoline-kabergolina/

Pozdrawiam






„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Trzy tabl dostinexu na tydzień ? To jaki Ty poziom tej prolki miałeś ?
Wypełnij ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
1. WIEK:20
2. WAGA: 107
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 45-47
-klatka: 125
-udo: 71
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: nie całe 5
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: różnie
-tłuszcz: róznie
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: teraz trzeci, ale mooich cykli nie nazwałbym cyklami haha (meta 3 tyg potem 7 tyg na propie i teraz 4 tyg dochodzi)
8. TRENING: Kazda partia x2 w tygu, martwy x1 tylko, siłowo
9. CEL CYKLU: masa, głównie chce ogarnac hormony
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pół roku
11. POZIOM BF%: 14-15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto 65%/ mezo 35%
13. STAN ZDROWIA: wracam do zdrowia z dietetykiem, bo od 5-6 tyś kalorii na sucho to uszkodziłem jelita
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150 x 4
-martwy ciąg: 230 x1
-przysiad: 170 x 3
Prolke hmm miałem niską, ale po prostu sobie wmówiłem, że to z nią dalej nie tak i testowałem te x3 tabsy jednorazowo bo myślałem, że jak zbije do 1-2 to może zaskoczy organizm, jutro badam znów estro,prolke, PROGESTERON ( bo tydzien juz minął od tych 3 tabsów)



Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2017-10-15 21:00:03

Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2017-10-15 21:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Nie kumam tego co robiłeś ... po jakiego brałeś ten dostinex jak prolka była w normie ? Gruczolak kiedy został stwierdzony ? Jakieś inne badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Sorry za ten chaos już tłumacze około roku temu został stwierdzony, Prolka tez była ciągle za duża (40) więc zacząłem brać dostinex (na recepte) zbiłem do 7 na 1 tabs co tydzień i dalej nie było mi lepiej więc szukałem na własną rękę sposobu to wzialem raz 3 tabsy bo myslalem, ze moze zaskoczy, ale doszło do mnie, że problem lezy w PROGESTERONIE i pytanie moje brzmi jak zbić progesteron jak prolka jest nisko? przeszukałem SFD i inne fora i na ten temat nic nie ma. Jakie inne badania? Po prostu zauwazyłem, że jak wezmę dostinex to po 30 minutach czuję się do 8 godzin jak młody bóg( ale tez nie zawsze) a niby mam brać jedną na tydzień i chodzi mi o ten PROGESTERON. we wtorek będę miał prolke,estro,progesteron badania


Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2017-10-15 21:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie ma leku na progesteron. ewentualnie mozna sie "ratowac" jakims dht

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Winsteol zbija progesteron.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Wszystko rozumiem a może ktoś w jakiś sposób potrafi wytlumaczyć dlaczego jak wezmę dostinex do 8 godzin czuje się dobrze? jak zalecane jest raz na tydzień, a ja tylko 8h około czuje się git, dziwne ( jutro bede miał świeże wyniki estro,prolki,progesteronu) to może ktos coś mi poleci ( bo nie chcę więcej sterydów w siebie wmuszać "wino") OXANDROLON BĘDĘ MIAŁ JUTRO, WARTOSCIOWY? Z PROPEM? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
Zauważyłem, że Progesteron jest zależny od Tarczycy ( tak wyczytałem) i zbadałem właśnie tarczyce wynik dzisiejszy TSH 2.8 a jest do 4.2 ( kurde i dalej jestem w dupie) Odczuwam dosyć często ból w lewej nerce ( pije dziennie 3l wody minimum)


Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2017-10-16 16:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Nerki nie maja nerwow wiec nie moga bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4760
O widzisz nawet nie wiedziałem z lewej strony od odcinka lędzwiowego, a z tym Progesteronem co robić? nie wiem czemu ale cały czas na Proviron wtrafiam, ale z tego co widze to on estrogen obniża ( chyba) bo się edukuje cały czas

Dodam jeszcze, że przed 4 tygodniami gdy zaczynałem cykl tarczyce miałem 1,71 a teraz 2,8 więc jak na samego propa dziwne to jest
Poleci mi ktoś co robić ? bo zdrowie ( dobre samopoczucie i chec do zycia) jest dla mnie ważniejsze niz te miesnie nawet (WOW co ja mowie, ale głowa zryta od depresyjnych stanów) zejść z cyklu ogarnąć wątrobe,tarczyce,nerki? ale gdy chce wejsc odrazu wszystko się psuje to co koks nie dla mnie? czy co mam robić prosże o rozśadne odpowiedzi. Z dietetykiem udało mi sie zbić naturalnie prolke z 40 na 17, ale zacząłem brać propa i zbijać dostinexem i dalej mam CHAOS PROGESTERON :(




Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2017-10-16 16:37:50

Zmieniony przez - eustachy1322 w dniu 2017-10-16 16:39:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok i przygotowanie kolejnego cyklu :)

Następny temat

Odblok po dłuższym cyklu

WHEY premium