SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy przy cwiczeniach(ze zdrowiem?)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Witam, otóż jem posilek w postaci ryzu, miesa i jakis warzywek 2 godziny przed treningiem. Nie popijam niczym, dopiero po jakis 30-60 minutach pije wodę. Problem tkwi w tym, ze na poczatku treningu robie przysiady i martwy ciag i wtedy tak jakby to jedzenie sie `cofalo`. W gardle ciagle cos czuje, ciagle bekam, ale nie tak jak wypijajac cole, tylko tak cicho, ale wiele razy muszę odbeknąć. To nie jest zgaga na pewno. Nie wiem o co tutaj chodzi.

Aha i ogolnie to za kazdym razem jem to samo przed treningiem i raz mi sie takie cos dzieje, a drugim razem nie. Nie wiem czym to spowodowane, ale naprawde ciezko sie robi taki martwy ciag jak to cale jedzenie sie cofa i ciagle mi sie chce bekać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Trzeba by przewód pokarmowy zbadać jakaś gastroskopia, moze za mocno też pasem się spinasz jako go używasz, a moze popij czymś posiłek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Nie uzywam pasu, moze to jest od zbyt szybkiego jedzenia? bo nie ukrywam ze szkoda mi czasu na jedzenie i jem dosc szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To zjedz wolniej i tak masz sporo czasu jak dwie godziny do treningu masz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak robisz inne ćwiczenia to ten problem nie występuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Niee, raczej jak sie schylam/pochylam. Np jak robie spiecia brzucha( cxyli takie jakby nie do konca brzuszki) to tez to wystepuje. Przy pompkach rowniez.

Moze to jest ta cala niestrawnosc czy cos?;p


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2017-12-28 23:17:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Być może objawy refluksu, objawy są obecne gdy jest zwiększone cisnienie w jamie brzusznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Ja też tak mam jak dużo pojem i ide ćwiczyć tylko u mnie mija godzina od posiłku do treningu i też czasem kawałki mięsa mi podchodzą na samą góre, ale zdarza się to rzadko gdy naprawde dużo zjem. Nie wydaje mi się, żeby to było jakieś schorzenie, po prostu tak czasem mam. Mam znajomego z refluksem i to jest dosyć poważna choroba, bo u dentysty sie "dusi" i ma odruch wymiotny, tabletki nie połknie, staje mu wszystko w gardle, więc wątpie żeby to było to choć nie wiem. A jak często to u ciebie występuje? Jak raz na jakiś czas to bym się nie martwił, a jak codziennie i przeszkadza naprawde to do lekarza można by się udać.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Wrzuc ocet jablkowy przed posiłkiem i zobacz jak zareagujesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
adrian tak raczej raz na 2/3 treningi, to chyba zależy od dnia gdy akurat później wstane i zaczne później jeść i jestem bardziej najedzony.. zobaczę jak dzisiaj będzie, jak znowu będzie mi to doskwierało to spróbuje tego octu sobie lyknac ;}

kurde ale jak tak czytam te objawy refluksu to niestety ale to bardzo pasuje xd

`Do typowych objawów refluksu należą: zgaga, puste odbijania oraz uczucie cofania się treści żołądkowej do przełyku. Często dolegliwości określane są także jako pieczenie za mostkiem, nadkwasota, kwaśne odbijania, czy ból górnej części brzucha.

Dolegliwości nasilają się w ułożeniu na wznak, zwłaszcza po obfitym lub tłustym posiłku, przy pochylaniu się i podczas parcia.`

To wszystko to prawda. Zobacze czy dzisiaj też tak będę miał, a jesli tak to trzeba bedzie na jakies badania czy cos pojsc chyba.


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2017-12-29 13:26:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
WnMPapa
Wrzuc ocet jablkowy przed posiłkiem i zobacz jak zareagujesz


Tylko rozcieńcz go z wodą, takiego z butelki prosto nie pij.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kołatanie serca - mój przypadek

WHEY premium