SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy przy cwiczeniach(ze zdrowiem?)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
oczywiście jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
adrian33814
Ja też tak mam jak dużo pojem i ide ćwiczyć tylko u mnie mija godzina od posiłku do treningu i też czasem kawałki mięsa mi podchodzą na samą góre, ale zdarza się to rzadko gdy naprawde dużo zjem.


godzinę po względnym gabarytowo posiłku przy cięższych siadach czy ciagach to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
No kocham ziomka co pisal o tym by lyknac ocet jablkowy, ostatnimi czasy co trening mialem problemy, nie wiem czy mam ten refluks, zgage, czy raka jader wiem ze ocet dziala cuda. Dzis mialem isc na trening i cxulem znowu jakies odbijanie sie gorycz e gardle, mowie tak byc nie bedzie, poszedlem do sklepu kupilem ten ocet i kilka min przed treningiem wypilem 1,5 duzej lyzki octu z jakimis 30-40ml wody no i bajka nagle wszystko odeszlo, na treningu zginalem sie wyginalem napinalem brzuch i nic sie nie dzialo. Jak ktos ma takie problemy to nie pajacowac tylko leciec po ocet jablkowy :D ogolnie to 1 raz bralem dzis bcaa ktore bylo cholernie kwasne, ryja wykrzywilo bardziej niz po tym occie, moze to tez pomoglo?xd moze na takie problemy najlepsze jest cos kwasnego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Połykaj dłużej, z tym że nie przed treningiem, a przed posiłkami, bo sobie śluzówkę pochlastasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kołatanie serca - mój przypadek

Następny temat

Badania lekarskie

WHEY premium