SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

82

Wzrost

178

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

7

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 - enanthan

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 48
Witam, piszę z pewnym problemem.
w styczniu 2017 rozpocząłem swój pierwszy cykl test enanthan 250mg 2 x w tyg.
cykl trwał 5 miesięcy. Po zakończeniu cyklu zastosowałem odblok hcg + clomid.
Generalnie na cyklu było wszystko super, po cyklu przyszły spadki i w sumie patrząc obiektywnie - jestem w gorszej obecnie formie niż przed cyklem.
Jeszcze bym się tym tak nie przejął gdyby była szansa to jakoś odrobić... ale...
Obecnie jestem ponad rok po odbloku. Badania po odbloku wszyły poprawne. problem w tym, że nadal organizm nie reaguje na treningi = brak spięcia i spompowania mięśni, słabe samopoczucie, brak siły, tępy ból stawów i mięsni podczas treningu. W sumie to brak jakichkolwiek efektów trenowania. Bardzo to demotywujące. Jedyne co przyrasta to tłuszcz. W sumie to brak przyjemności w ogole z treningu i psychicznie już kiepsko.
A druga sprawa to taka kropka nad i - brak popędu ... przed cyklem był baaardzo duzy, a teraz od ponad roku już od zakończenia cyklu, właściwie sprawy seksualne mogłyby nie istnieć. Na siłę ... coś zadziała ale jest nie ma to nic wspólnego z przyjemnością.

Stąd kieruje pytanie do kogoś doświadczonego, mającego coś sensownego do powiedzenia w temacie. Czy powinienem dorzuć jakąś farmakologie ? Powtórzyć odblok aby coś w organizmie zaskoczyło? Bo wygląda to tak, jak by wyniki laboratoryjne sobie a organizm miał to wszystko gdzieś. Czy jedyne co mi pozostaje by znowu życie nabrało barw to kolejny cykl.

Poniżej załączam ostatnie posiadane wyniki - z początku marca(prolaktyny nie mogę znaleźć ale była w normie, morfologia w normie)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pelna ankieta dzialu
Gdzie badanie estradiolu?jak wygladal dokladnie odblok?ile czego i po czym?jak wygladaly hormony przed odblokiem?w normach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Daj wynik e2, kortyzol badałeś?

Ile masz ww w diecie i jaki bilans?




Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-07-10 14:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
30 z przodu test powoli będzie pikował w dół , daj resztę info

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 48
aaa faktycznie mam estradiol (e2) K99 - 98pmol/l zakres 40-161.
Ja rozumiem, że z wiekiem, no ale nie możliwe, że aż tak :D myślę, że 50latek ma większe libido. :D
Nie wiem jak edytować ankietę.
Dieta 3100kcal w tym węgle ok 50% - 1500kcal, 370g. Dieta w50/b30/t20.
kortyzolu nie badałem.
odblok - po tygodniu od ostatniego strzała hcg. dwa opakowania bodajże co drugi dzień pół fiolki. po skończeniu hcg wszedł clomid 3 opakowania. nie pamiętam dokładnie teraz już nie pamiętam jaka dawka dokładnie :/ Przed cyklem wszytko było w normie ale po przeprowadzce nawet nie mam do czego porównać obecnych badań, bo w trakcie przeprowadzki tamte przepadły.


Zmieniony przez - pawelbbb w dniu 2018-07-10 18:25:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 48
ktoś cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Wyniki są ogólnie ok
Osobiście rozważył bym wrzucić proviron

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIGEN Oxavar

Następny temat

Ten pierwszy raz :D

WHEY premium