SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Problemy po cyklu

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 29
Waga 82
Wzrost 178
Obwód ramienia
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni 7
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 1 - enanthan
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Stan zdrowia
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Witam, piszę z pewnym problemem.
w styczniu 2017 rozpocząłem swój pierwszy cykl test enanthan 250mg 2 x w tyg.
cykl trwał 5 miesięcy. Po zakończeniu cyklu zastosowałem odblok hcg + clomid.
Generalnie na cyklu było wszystko super, po cyklu przyszły spadki i w sumie patrząc obiektywnie - jestem w gorszej obecnie formie niż przed cyklem.
Jeszcze bym się tym tak nie przejął gdyby była szansa to jakoś odrobić... ale...
Obecnie jestem ponad rok po odbloku. Badania po odbloku wszyły poprawne. problem w tym, że nadal organizm nie reaguje na treningi = brak spięcia i spompowania mięśni, słabe samopoczucie, brak siły, tępy ból stawów i mięsni podczas treningu. W sumie to brak jakichkolwiek efektów trenowania. Bardzo to demotywujące. Jedyne co przyrasta to tłuszcz. W sumie to brak przyjemności w ogole z treningu i psychicznie już kiepsko.
A druga sprawa to taka kropka nad i - brak popędu ... przed cyklem był baaardzo duzy, a teraz od ponad roku już od zakończenia cyklu, właściwie sprawy seksualne mogłyby nie istnieć. Na siłę ... coś zadziała ale jest nie ma to nic wspólnego z przyjemnością.

Stąd kieruje pytanie do kogoś doświadczonego, mającego coś sensownego do powiedzenia w temacie. Czy powinienem dorzuć jakąś farmakologie ? Powtórzyć odblok aby coś w organizmie zaskoczyło? Bo wygląda to tak, jak by wyniki laboratoryjne sobie a organizm miał to wszystko gdzieś. Czy jedyne co mi pozostaje by znowu życie nabrało barw to kolejny cykl.

Poniżej załączam ostatnie posiadane wyniki - z początku marca(prolaktyny nie mogę znaleźć ale była w normie, morfologia w normie)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pelna ankieta dzialu
Gdzie badanie estradiolu?jak wygladal dokladnie odblok?ile czego i po czym?jak wygladaly hormony przed odblokiem?w normach?
Wysłana -
Daj wynik e2, kortyzol badałeś?

Ile masz ww w diecie i jaki bilans?

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-07-10 14:19:44
Wysłana -
30 z przodu test powoli będzie pikował w dół , daj resztę info
Wysłana -
aaa faktycznie mam estradiol (e2) K99 - 98pmol/l zakres 40-161.
Ja rozumiem, że z wiekiem, no ale nie możliwe, że aż tak :D myślę, że 50latek ma większe libido. :D
Nie wiem jak edytować ankietę.
Dieta 3100kcal w tym węgle ok 50% - 1500kcal, 370g. Dieta w50/b30/t20.
kortyzolu nie badałem.
odblok - po tygodniu od ostatniego strzała hcg. dwa opakowania bodajże co drugi dzień pół fiolki. po skończeniu hcg wszedł clomid 3 opakowania. nie pamiętam dokładnie teraz już nie pamiętam jaka dawka dokładnie :/ Przed cyklem wszytko było w normie ale po przeprowadzce nawet nie mam do czego porównać obecnych badań, bo w trakcie przeprowadzki tamte przepadły.

Zmieniony przez - pawelbbb w dniu 2018-07-10 18:25:21
Wysłana -
ktoś cos ?
Wysłana -
Wyniki są ogólnie ok
Osobiście rozważył bym wrzucić proviron
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź