SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Problemy gastryczne, złe samopoczucie na cyklu

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 27
Waga 93
Wzrost 177
Obwód ramienia 44
Obwód klatki 115
Obwód uda 68
Obwód talii 90
Staż na siłowni 5 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) B: 216g, T: 82g, W: 400g - 3200kcal
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 3 cykle
Opisz swój plan treningowy split 4xtyg
Cel cyklu masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia ost. pół roku przerwy, w pełni zak. oblok (w tracie poprzedniego cyklu prop, bold, tren ace, master, wino tab, clen)
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) obecnie ok 15% BF
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tycia
Stan zdrowia zdrowy
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia łysienie umiarkowane, porost wysoki
PPM (podstawowa przemiana materii) 2100kcal
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) klatka seria: 130kg, martwy seria: 150kg, siad seria: 140kg (nie robie maksów)
Wysłana -
Witam,

od ok. tygodnia dopadły mnie problemy gastryczne oraz złe samopoczucie. Obecnie jestem w trakcie 8 tyg cyku. Od początku leci:

- AlchemiaPro Combol 400 - 900mg / tydz (mix testo)
- AlphaPharma Nandrobolin 250 - 500mg / tydz (deka)
- RoyalPharma meta inj - 50mg / codziennie

W tym tyg. kończę mete inj, zostanie tylko deka oraz testo. Od ok. dwóch tygodni dopadły mnie problemy gastryczne (wzdęcia po zjedzeniu pokarmu, jadłowstręt, uczucie ociężałości, lekkie bóle brzucha - wszystko w okolicach górnego odcinka pokarmowego). Dodatkowo jestem ospały i za dużo mi się nie chce robić. Dwa dni temu przestałem zajadać Symex, wystąpiły u mnie pierwsze objawy gino (łącznie 10 tab, ed jedna) oraz cabaser profilaktycznie).

Przed cyklem badania bez zastrzeżeń, wszystko okej. W najbliższą sobotę jadę zrobić hormony oraz wątrobowe + krew.

Pytanie do Was: skąd te problemy gastryczne? Meta inj? Symex? Bo samopoczucie to pewnie prolka wywalona... Wcześniej nie miałem większych problemów z gastro.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Metka inj to dalej 17 tak więc norma i większości
http://m.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 
Wysłana -
Meta inj , niestety ale to ze jest inj nie znaczy ze nie odbija się na flakach
Wysłana -
Dzięki Panowie za szybką odpowiedź. Na szczęście, jak już wspomniałem, w tym tyg. kończ metę.

lodzianin1 - przeczytałem temat podany przez Ciebie i teraz pytanie - skoro kończę z metką to objawy stosunkowo same ustąpią czy lepiej zastosować terapie podane w tym artykule?

Zmieniony przez - freesh91 w dniu 2018-05-17 08:39:04
Wysłana -
Odstaw metkę i będziesz wiedział , zazwyczaj jeszcze jakiś czas możesz być zmulony
Wysłana -
flex1976 - podziękował :)
Wysłana -
Ja wracam do siebie ok 7-10 dni po takich akcjach
U mnie dużo pomagają probiotyki i enzymy trawienne w ipp lepiej się nie bawić ,chyba że wrzucić na tydzien-dwa aż przejdzie i odstawić
Wysłana -
Takie problemy moga tez wystapic jak dajesz wegle, ktore slabo tolerujesz, albo masz duzo blonnika w diecie, duzo blonnika na masie to slaba opcja, bo ten sie nie trawi, wiec nie daje energii, ale obciaza caly uklad trawienny. Ja mam takie efekty jak u Ciebie jak za duzo ryzu zjem.
Wysłana -
Slith jakoś specjalnie dużo WW nie mam. Zamiennie stosuje ryż, kasze, chleb razowy, płatki kukurydziane, owsiane. Wychodzi max 400g WW dziennie w dni treningowe. Po śniadaniu B/T te problemy też niestety występują.
Wysłana -
Tutaj nawet nie ma ci się zastanawiać , przyczyna jest znana
Wysłana -
Standard mam to samo po 3-5 dniach ustąpi apetyt wruci
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź