SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy gastryczne, złe samopoczucie na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2010

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

93

Wzrost

177

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

115

Obwód uda

68

Obwód talii

90

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 216g, T: 82g, W: 400g - 3200kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3 cykle

Opisz swój plan treningowy

split 4xtyg

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

ost. pół roku przerwy, w pełni zak. oblok (w tracie poprzedniego cyklu prop, bold, tren ace, master, wino tab, clen)

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

obecnie ok 15% BF

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienie umiarkowane, porost wysoki

PPM (podstawowa przemiana materii)

2100kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka seria: 130kg, martwy seria: 150kg, siad seria: 140kg (nie robie maksów)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3639
Witam,

od ok. tygodnia dopadły mnie problemy gastryczne oraz złe samopoczucie. Obecnie jestem w trakcie 8 tyg cyku. Od początku leci:

- AlchemiaPro Combol 400 - 900mg / tydz (mix testo)
- AlphaPharma Nandrobolin 250 - 500mg / tydz (deka)
- RoyalPharma meta inj - 50mg / codziennie

W tym tyg. kończę mete inj, zostanie tylko deka oraz testo. Od ok. dwóch tygodni dopadły mnie problemy gastryczne (wzdęcia po zjedzeniu pokarmu, jadłowstręt, uczucie ociężałości, lekkie bóle brzucha - wszystko w okolicach górnego odcinka pokarmowego). Dodatkowo jestem ospały i za dużo mi się nie chce robić. Dwa dni temu przestałem zajadać Symex, wystąpiły u mnie pierwsze objawy gino (łącznie 10 tab, ed jedna) oraz cabaser profilaktycznie).

Przed cyklem badania bez zastrzeżeń, wszystko okej. W najbliższą sobotę jadę zrobić hormony oraz wątrobowe + krew.

Pytanie do Was: skąd te problemy gastryczne? Meta inj? Symex? Bo samopoczucie to pewnie prolka wywalona... Wcześniej nie miałem większych problemów z gastro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667610
Metka inj to dalej 17 tak więc norma i większości
http://m.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Meta inj , niestety ale to ze jest inj nie znaczy ze nie odbija się na flakach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3639
Dzięki Panowie za szybką odpowiedź. Na szczęście, jak już wspomniałem, w tym tyg. kończ metę.

lodzianin1 - przeczytałem temat podany przez Ciebie i teraz pytanie - skoro kończę z metką to objawy stosunkowo same ustąpią czy lepiej zastosować terapie podane w tym artykule?


Zmieniony przez - freesh91 w dniu 2018-05-17 08:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Odstaw metkę i będziesz wiedział , zazwyczaj jeszcze jakiś czas możesz być zmulony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3639
flex1976 - podziękował :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667610
Ja wracam do siebie ok 7-10 dni po takich akcjach
U mnie dużo pomagają probiotyki i enzymy trawienne w ipp lepiej się nie bawić ,chyba że wrzucić na tydzien-dwa aż przejdzie i odstawić
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Takie problemy moga tez wystapic jak dajesz wegle, ktore slabo tolerujesz, albo masz duzo blonnika w diecie, duzo blonnika na masie to slaba opcja, bo ten sie nie trawi, wiec nie daje energii, ale obciaza caly uklad trawienny. Ja mam takie efekty jak u Ciebie jak za duzo ryzu zjem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3639
Slith jakoś specjalnie dużo WW nie mam. Zamiennie stosuje ryż, kasze, chleb razowy, płatki kukurydziane, owsiane. Wychodzi max 400g WW dziennie w dni treningowe. Po śniadaniu B/T te problemy też niestety występują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Tutaj nawet nie ma ci się zastanawiać , przyczyna jest znana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Standard mam to samo po 3-5 dniach ustąpi apetyt wruci
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urlop!!! Zmniejszenie dawki

Następny temat

Analiza wyników badań podczas cyklu

WHEY premium