SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze zginaniem palców - MC HGH ASO

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Witam. Ostatnio po treningu martwego ciągu mam problem ze zginaniem palców z rana jak wstaje. Palec wskazujący wygląda pierwszą godzinę jak złamany jest napuchnięty i bardzo boli. Oby 2 dłonie palcami nie mogę zginać i zatrzymują się na 30% zgięciu. Muszę je rozruszać jak stary dziadek z godzinę aby ruch był normalny. Przez cały dzień pobolewa. Dodaję że: niedawno odstawiłem cykl sterydowy i jest na off 14 dzień, stosuję comid symex. Cały czas stosuję 4IU hormonu wzrostu codziennie rano i ostatnio jak robiłem badania ASO to wyszło mi 198 czyli ledwo w normie. Limit normy labo był do 200. MC robię ciężarem zaczynając od 120 KG i kończę na 160 KG.

Pytanie czy mam się tym nie przejmować i czekać aż przejdzie?
Czy dalej ćwiczyć czy na offie zrobić przerwę od MC i np robić go mniejszym ciężarem? (obecnie wale cięzar maksymalny ile tylko mogę udźwignąć aby siła wypracowana na cyklu pozostała)
Czy zastosować jakąś suplementację/dietę? (stosuje 10g białka kolagenowego codziennie, oraz jem mięso z tymi skórkami, obgryzam chrząstki czyli jedzenie po wiejsku :) oraz dużo jajek 8-12 dziennie )

Proszę o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Do objawów co opisujesz doszło na skutek jakiegoś urazu podczas treningu? Ból , drętwienie , mrowienie coś jest obecne ? Problem wystąpił od razu po mc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Od kiedy odstawiłem sterydy czyli 2 tygodnie pobolewa z rana. Nie miałem żadnej kontuzji. Po prostu palce w lewej i prawej ręce są zdrętwiałe rano. Po godzinie znika 90% problemu i chodź jest lekkie zdrętwienie to nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu. Ból jest rano od razu po wstaniu to palce wskazujące bolą jak by były złamane przeszywający ból i też przechodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To dotyczy palców wskazujących obu rąk czy jeszcze któryś innych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
chodzi o wszystkie palce na obu dwoch dloniach. lewa reka wskazujacy mnie boli jak zlamany. ja z rana wszystkich palcy nie moge zgiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdecydowanie należy wybrać się w takim razie do specjalisty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
zdecydowanie jest to zapalene stawów. jeszcze sproboje tydzien odpuszcze treningi wale glukozamine i bialko kolagenowe, do tego dieta wiadomo. jak nie bedzie ustepywac to wybiore sie

dzieki SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Niekoniecznie musi to być zapalenie stawów , spoko. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Pomóż mi jeszcze proszę co to może być. Na kostkach zaczęły mi się robić typowe zaczerwienienia jak od RZS. lodzianin z działu doping zasugerował że to może być od GH. Bo zapalenie dość dziwne powino CRP wyjść a ja mam najlepsze z możliwych w okolicy 0. Jakieś inne badania proszę zasugerujesz mi? Co to może być innego jeśli nie zapalenie?

Jeśli mam do kogoś iść to wolę jechać do eksperta konkretnego, może być z innego miasta. Co do lekarzy ja po pierwsze nie jestem ubezpieczony w Polsce i musiał bym jechać do Niemiec. Po drugie mam okropne doświadczenia z lekarzami. Miałem refluks to mi IPP rozwalili żołądek do końca. Filmikami Michała Undry wyleczyłem sam żołądek potem jelito. Alergolodzy też była lipa jakieś drogie leki zero rozmów o diecie.samodzielnie dobrałem sobie dietę i nie mam objawów. Potem tarczyca, wszystko lipa ci lekarze zero rozmów o diecie i same złe rozwiązania. Coś nie mam do nich szczęścia. Z doświadczenia szukam sam rozwiązania zanim się gdzieś wybiorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Może masz kogoś do polecenia, jesteś z Warszawy mi taka lokalizacja pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zapraszam do siebie , wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w linku pod wypowiedzą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie bokserskie

Następny temat

Przepuklina pachwinowa - zabieg w Warszawie z krótkim okresem rekonwalescencji

WHEY premium