SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze stawami?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
Witam,
przede wszystkim nie wiem czy to odpowiedni dział do tego rodzaju pytań czy tematów, więc w razie potrzeby założę nowy. Na siłowni swoją przygodę z siłownią już prawie 2 lata temu, bodajże luty 2016. Nigdy wcześniej nie miałem kontaktu z tego rodzaju ćwiczeniami, ale po jakimś czasie nabrałem wprawy i trening, który stosowałem zaczął jakoś wyglądać. W marcu 2017 roku przerzuciłem się na street workout, jakoś wydawało mi się to bardziej atrakcyjne. W każdym razie, już po 3 miesiącach treningu zaczął mi strzelać lewy łokieć, niepozorna kontuzja zmieniła się w prawdziwą udrękę, ale jakoś zmieniłem trening, poprawiłem technikę i przede wszystkim zacząłem się rozgrzewać co najmniej 15min. Samej kontuzji nie wyleczyłem, bo nadal czekam na wizytę u ortopedy (pozdrawiam NFZ), ale przestałem robić dipy, pompki i wszelkie ćwiczenia, które wymagałyby zginania łokcia w tej pozycji. Odkąd pogoda się pogorszyła zacząłem odwiedzać siłownię, gdzie trochę zmodyfikowałem trening (dużo stoję na rękach, ogólnie staram się progresować handstand i pressy do handstandu), w każdym razie, od pewnego czasu zaczyna strzelać mi prawie wszystko, barki, drugi łokieć, a nawet biodro od najpewniej intensywnego rozciągania. Pojęcia bladego nie mam dlaczego, wspomnę tylko, że mam 19 lat, diety raczej żadnej konkretnej nie trzymam, oprócz tego żeby zjeść co najmniej 4 solidne posiłki dziennie. Z suplementów w grę wchodzi tylko białko. Czy wie ktoś z was, co może mi dolegać, a może brakuje czegoś w diecie. A, i jeszcze jedno, ze wstępnych wyników USG łokcia nie wynika nic, żadnych zwyrodnień, ale dopiero czekam, aż specjalista sprecyzuje co dokładnie tam się dzieje.
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Niestety po takim opisie nie sposób tego stwierdzić i trzeba przeprowadzić badanie fizykalne , także musisz czekać na wizytę u specjalisty. Sam trening nieprawidłowo zbalansowany i zbyt obciążający może również mieć wpływ na dolegliwości które opisujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Asymetria łopatek i barków

Następny temat

Ogromny spadek siły

WHEY premium