SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyborem supla na poprawę wytrzymałości i energii

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
1) Szukam czegoś co jest w tabsach lub kapsach..
2) Cena nie jest taka wazna
3) Poproszę o poradzenie jeszcze czegoś innego niż Xpand :) Jutro będę jezdzil po sklepach w Wawie a wiem ze są z nim problemy, dlatego szukam alternatycznych propozycji :)

Z Góry dzieki za rade. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
i prawidlowo https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] jak cos to teraz bede troche rzadziej na sfd, jak bedziesz mial jakies pytania to mozesz pisac w temacie i ewentualnie powiadomienie na poczte jak cos to teraz bede troche rzadziej na sfd, jak bedziesz mial jakies pytania to mozesz pisac w temacie i ewentualnie powiadomienie na poczte jak cos to teraz bede troche rzadziej na sfd, jak bedziesz mial jakies pytania to mozesz pisac w temacie i ewentualnie powiadomienie na poczte [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Czemu ma slużyć dokładnie?
Kofeina, żeń szen ( mrm) , koenzym q 10, carbo, bcaa, olej mct, tyrozyna ewentualnie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Powiem tak, jestem zielony jeśli chodzi o tego typu preparaty...
Proszę o doradzenie czegoś co zwiększy efektywność mojego treningu na siłce ( wytrzymałość, siłę).
Szczerze nie znam się na tych preparatach - nie wiem co powinien zawierać, jaki powinien mieć skład dlatego chętnie posłucham porad związanych z konkretnym podaniem produktu.
pzdr i z gory dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
masz diete ?? jesli tak to standardowy zestaw: omega3 (zdrowe kwasy tłuszczowe), jakis kompleks witaminowy (np maxivit), carbo (ww o wysokim i srednim ig które po treningu uzupełniają zapasy glikogenu w mięsniach), kreatyna mono (jesli masz odpowiedni staz)

gainer/białko (gainer to odzywka węglowodanowo-białkowa stosowana w celu uzupełnienia diety) odzywka białkowa (czyli najszzzesciej białka serwatkowego tez ma za zadanie uzupełnic diete), zma (na szybszą regeneracje). to by bylo na tyle jak cos jest niezrozumiałe to pytaj.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Dieta jest ok, codzinnie dobieram do tego odpowiednie witaminki, diete uzupelniam białkiem SP80..
1) Sporo osób mi mówi o tej Omedze3 :P Co ona tak naprawdę daję? W czym mi pomoże?
2) Co do stażu to ćwiczę dopiero 3miesiące i szukam jakiegoś sumpla by zwiększył moją wytrzymałość i siłe - co byś doradził konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
omega3 ma działanie zdrowotne korzystnie działa na układ nerwowy, serce itd. przy takim stazu to spokojnie mozesz łykac kreatyne mono, tania i dobra jest np. vitlamaxa 300g, olimpa mega caps itd. i zapomniałem dopisac jeszcze tauryne, działa pobudzająco i jest transporterem kreatyny.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Ok - dzieki:) Powiedz jeszcze która z tych kretynek wybrać i jaką taurynkę do tego dobrać? jak jest z bezpiecznym dawkowaniem? Żebym nie przesadził..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
wiesz... jak z tych dwóch nie chce wybierac bo na forum jest mała wojna miedzy olimpem a vitalmaxem chce pozostac bezstronny, powiem tyle, bierz jakąkolwiek nie ma róznicy. tauryna najlepiej cenowo wychodzi z olimpu mega capsy.

jak masz kreatyne w proszku to:
dzien treningowy: 5g rano na czczo (około 30-40 minut przed posiłkiem) do tego 2 kapsy tauryny, przed treningiem to samo, po treningu carbo zeby uzupełnic straty glikogenu, mozesz dac do carbo sp80

dzien nietreningowy: 5g rano na czczo (około 30-40 minut przed posiłkiem) do tego 2 kapsy tauryny, sp80 do posiłku w którym brakuje Ci białka, lub przed snem.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Ok, rozumiem że nie chcesz brać udział w tej wojnie więc i do tego Cię nie zmuszam:)
Ale dajmy na to, że będę trzymał się Olipmu - mam już SP 80 a do tego kupię ich kreatynę w tabsach i taurynę - mozesz mi teraz powiedzieć jak to rozlozyc w dawkowaniu ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
kreatyna mega capsy ??? jesli tak to 5-6 kapsów na dzien, 3 rano i 3 przed treningiem, a tauryna jesli tez mega caps to 1 kapsułka do kazdej porcji.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Tzn Ty powiedziałes żebym kupił Mega Caps :P Szczerze oprę się na TWoim zdaniu - kupić Mega Capsy czy może jakieś inne Olipmu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glukoza + co2

Następny temat

mega problem:/

Wiecej