SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z watroba

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
witam mam ostatnio jakies problemy z watroba i nie bardzo wiem co z tym zrobic, bylem u lekarza zrobilem badania ale mam wrazenie jakby pani doktor sobie to jakos olewala bo wszystko sie tak przeciaga ze powoli mnie szlag trafia
no to moze napisze co mi dolega: najpierw dwa dni krew z nosa mi leciala-podobno przez polopiryne, pozniej przez kolejne dni bolala mnie glowa ale nie byl to taki normalny bol hmmm tylko tak jakby ktos mi wdmuchal troche powietrza do glowy, poprostu mialem taka "wypelnbiona" glowe, poza tym mam jeszcze takie dziwne uczucie w hmm przelyku(?) tak jakbym cos polkna i nie mogl przelknac(troche to utrudnia oddychanie)... do tego jeszcze kilka razy zrobilo mi sie slabo, ogulnie zle sie czulem. Po kilku dniach wszystkie objawy mi przeszly na dobe moze dwie a teraz znow to samo, z tego co wyczytalem podobne objawy i przebieg ma zoltaczka(zauwazylem ze bialka w moich oczach sa lekko zoltawe-ale moze to przemeczenie z komputera?)

zrobilem sobie proby watroby-dam wyniki moze ktos cos poradzi bo ja sie nie znam
TEST RESULT REF.INTERVAL UNITS
TVIL 4.71 HI 0.20-1.00 mg/dl
mam jeszcze morfologie krwi no ale z tego co sie dowiedzialem to wszysko z nia ok jest
zazywam hepatil 3 razy 1 tabl.
bede wdzieczny za wszelkie uwagi, takze te co jesc/czego nie jesc... jestem kompletnie zdezorientowany z jednej strony wydaje mi sie ze to nic powaznego bo w koncu pani doktor sie strasznie ociaga a z drugiej strony... czuje sie okropnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1160
chłopie idź do porządnego lekarza, nie mozesz sobie pofolgowac bo moze rzeczywiscie okazac sie ze to cos powaznego! Brales wczesniej jakies SAA?

The Force is my ally.
IRONMAN-TRIATHLON.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
miałeś alat aspat bilirubinę robioną ?
a to badanie co podałes TVIL 4.71 HI 0.20-1.00 mg/dl
to orientujesz sie co to jest - bo bez kitu ja nie ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
aaa doczytałem
ale cos dziwnie i mało ...
czyli po normi eto mi to na bilirubinę wyglądało - tylko ze przy takim stezeniu był byś żółty !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
no zolty to ja bylem;) ale powoli to ze mnie schodzi, podobno moge miec zespol czegostam hehe nie zapamietalem ale z wszystkich badan watroby wyszlo ze z nia jest ok wszystko
aha i mialo byc TBIL czyli bilirubina, literowke zrobilem:)

Zmieniony przez - Woytek w dniu 2004-10-15 10:03:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
TBIL to już rozumiem - trochę za duzo tej bilirubiny ...
wiec albo watroba , albo coś mechanicznego albo rozpad wzmozony krwinek
a do zespołów moze Gilberta albo Criglera-Najjara ?
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
o wlasnie zespol gilberta
co to takiego jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
taki zespół związany z pewnym defektem dzięki któremu są trudności z wywalaniem bilirubiny z organizmu . Zespół Gilberta jest najbardziej łagodną formą tej przypadłości - nie zagraża życiu

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
hmm a trzeba sie z tego leczyc albo cos takiego? albo czy trzeba stosowac diety, ograniczac sie w czymkolwiek? itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
uzyj gogle.pl
poszukaj tu na forum !
leczyć - sie nei leczy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włosy-nadal problem! :(

Następny temat

jak zmniejszyć lojotok?

WHEY premium