SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z uzupełnianiem profilu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Witam,

Jestem now na forum i chciałam dodać dziennik do profilu, ale klikając ww link "dziennik" nic się nie dzieje, jestem cały czas na głównej stronie. Tak samo nie mogę dodać zdjęć sylwetki. Klikam w link i nic. Wszystko inne dzialła normalnie.

Ktoś wie, w czym problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
proszę wylogować się i zalogować ponownie, sprawdzić czy problem występuje na innej przeglądarce, jeśli jest taka możliwość sprawdzić na innym komputerze, wyczyścić dane przeglądarki (ciasteczka itp), kliknąć CTRL+F5

SFD i PoTreningu to dwie osobne administracje, my nie mamy wglądu i wpływu na serwis PT - dzienniki, fotki w profilu i pasek logowania z powiadomkami należy do PT, więc pisz na maila: [email protected]

na maila wpływa dziennie masa wiadomości, jeśli odpowiedź nie dojdzie, pozostaje powtórzyć pytanie


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-03-15 22:51:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta w wersji mobilnej

Następny temat

Naliczanie LPA

WHEY premium