SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z utrata tluszczyku :))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Czyli jak w temacie :) Wszystko byloby ok gdyby nie ten tluszczyk na brzusiu, ktorego nie moge sie pozbyc. Waga jest ok, no moze by sie przydalo 2kg schudnac, ale denerwuje mnie ten tluszcz. Ostatnio bylam na Kopenhadzkiej ogolnie rezultaty -3kg. Waga spadla do 46,5 ale po ostawieniu 48kg, czyli jak zwykle poleciala woda, a nie tłuszcz :(
Ostatnio wzielam sie za areoby i cwicze tak 30-40min, przewaznie biegam wieczorem. Rano nie umie sie zmobilizowac. Areoby tak 3 razy w tygodniu.

Ocencie moja dieta:
Sjadanie:
100gr chudego twarogu, 150gr jogurtu jogobella light, lyzka otreb pszennych i 2 platków owsianych, czasami lyzka slonecznika, do tego kawa z mlekiem 0,5%

Tak o 12 lub 14 - jogurt light z platkami owsianymi i 50g twarogu chudego

Obiad - przewaznie piers z kurczaka (smazona - bez oleju, lub pieczona), niekiedy ryz - tylo brazowy, do tego surowka (z oliwa z oliwek, lub naturalnym jogurtem)jak nie jem ryzu to piers z surówka

Kolacja tak 19- twarog chudy z jogurtem lub z chuda wedlina, pomidorem, ogorkiem
Chodze spac o 2 jakby do czegos potrzebne bylo.

Ogolnie jem sporo twarogu chudego, piersi z kurczaka. Pije sporo kawy z mlekiem 0,5% :( No niestety czasami slodycze, ale je bardzo ograniczam. Do tego witaminki + ostatnio chrom.

Co zmienic w diecie?? Zastanawialam sie nad tłuszczowa,ale wiem ze nie dalabym rady wmusic w siebie tyle tluszczu. Jakos jajecznica z duza iloscia masla i tlustej wedliny mi nie odpowiada.

Z góry dzieki za pomoc.


Marcia

Marcia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
ok

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzizas..dziewczyno ale to chyba 48 kilonow to "srednia" nadwaga jest- z czego ty kcesz sie odchudzac, powiedz..
no rany boskie- to ja niedawno tyle wazylam, ale hm..no do glowy by mi nie przyszlo,ze to nadwaga jest, tyko hm..na miesnie chcialam smalec "wymienic" ;)
Tobie zdaje sie dziwnie zalezy cos na utracie wagi do magicznej liczby 46, co?..hyhyhuu -no nie skomentuje tego :)
a teraz bardziej rzeczowo: zapytujesz o diete-no jako kobita podobnej postury i wieku (zdaje sie) Ci moge rzec jedynie, ze dziwna trochu ta dieta, przynajmniej jak dla mnie jest.. znaczy bilans kaloryczny pewnie ok, tyko ..tych jogurtow tyle wcinasz,ze ja nie wiem, czy to wypada tak ;) -no bo, serio- tam jest laktoza przesz, a to redukcji nie wspomaga specjalnie, o ile mi wiadomo..? poza tym, cos chyba malo weglowodanow jesz..z czego czerpiesz energie na trening?? bo zakladam,ze ostro trenujesz, albo masz przemiane materii jaskolki..
reasumujac: ogolnie (nie chce mnie sie podliczac-zostawiam to ekspertom;)), ale dieta wydaje sie ok, tyko te jogurty i wegle moznaby podniesc..
takie niesmiale sugestie etatowego swira z forum.. ;)

pozdroo

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pakować nie dziw się koleżance, przecież niedawno Ty się odchudzałaś ze swoją masakryczną wagą 48 kg
A tak poza tym , to widze, że rady szanownych ekspertów nie poszły na marne.
Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
hehe pakowac udziela rad normalnie a jak tam dieta? trzymasz czy dalej po nocach robisz napady na lodówe?

MyPowerMyPainMyReligion

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10167


...dystans, dystans, liczy sie dystans!...

...dystans, dystans, liczy sie dystans!...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
hehe smalec

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
OJ widac jak nieuwaznie czytacie posty. Napisalam przecież, że waga ok jest ,no moze - 1 kg by sie przydalo zleciec ale z tluszczu ludzie!!!!!!! Co z tego ze mam wage ok, jak na brzusiu tluszcz. Wlasnie mam w tym problem waga spoko szczupla jestem ale na brzuchu jest podskurny tluszcz.

Pakowac a ty mnie rozbrajasz. Ja nie jestem toba i nie stosuje pisemkowych diet ,nie robie takiego morderczego treningu jak ty i stosuje żelazka zamias hantli :] buhahhahahhaha . Ty i te twoje diety + morderczy trening= post: "dlaczego zle sie czuje, mam drgawki itp..." buhahhaha

Marcia

Marcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90203
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=73817&forum_id=104



-------------------------------
Dwutygodniowy kawosz kopenhaski
-------------------------------

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Dzieki jogger ale juz te artykuliki dawno czytalam. A mgoglbys luknac na diete. Co w niej zmienic??? a moze cos innego w cwiczeniach??

Marcia

Marcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Nikt mi nic wiecej nie doradzi ????

Marcia

Marcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do linków które podał Ci Jogger dodałbym jeszcze ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie proste i skośne brzucha, wykonywane bezpośrednio po aerobach, a przede wszystkim skręty tułowia z kijem na barkach, wykonywane w szybkim tempie i przez dłuższy czas (np. kilka trzyminutowych serii z przerwami do 1 minuty, albo jeszcze lepiej jednym ciągiem).

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powitanie...i pierwsze pytania :)

Następny temat

Norton - prosze o rade.

WHEY premium