SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z trawieniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
ogarnięcie miski to podstawa zanim pomyślisz o jakimkolwiek wspomaganiu. się zastanów nad low-fodmapem + wspomnianą eliminacji surowizny, nawet te owoce trochę podsmażyć/podpiec/podgotować.
nabiał w takim razie odrzuć całkowicie, bo zakładam że tylko obstawiasz laktozę (a mogą to być również białka mleczne)?
wykonaj może podstawową morfologię, lipidogram, ob lub crp. Dużo nie zapłacisz, a jakiś pogląd będzie.
Duże ilości białka teoretycznie mogą tam w jakimś stopniu obciążać jelita, tym bardziej jeśli masz z nimi problemy - a co za tym idzie może być lipa z prawidłowym wchłanianiem. Akurat, że stricte mięso/podroby uczulają raczej mało prawdopodobne, chociaż zdarza się że występuje - chociażby wymienia się w reakcjach krzyżowych z innymi alergenami.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-06-14 20:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
Morfologia podstawowa miałem robioną tak samo ob i wszystko w normie. A co do tej laktozy to możliwe że jest tak jak piszesz bo tak z 2 lata temu jeszcze mogłem pić mleko i jeszcze twarogi to było jeszcze za czasów kiedy nie miałem jakiejś tam diety. A jak kupiłem kiedyś lactocontrol to nic nie pomagał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tą redukcją tkanki tłuszczowej?

Wiecej