SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z tętnem po 5 dniach cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664013
a jak e2??
w jakim celu tutaj ta metka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
Metka zanim cypek i tren się rozkręci
Etruzil mam pod ręką i wziąłem w pierwszy dzień TAB i dziś rano więc estro raczej spoko
Rano wziąłem tylko 1 TAB novo to mi trochę puls spadł 90-100 mierzone dwa razy przed chwilą o godzinie 22:30
Zostanę na jednej TAB póki co i zobaczymy co dalej.

Za 2 tyg planuje zrobić komplet badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664013
Metka zbyteczna a jedna tab novo to musisz spr badaniami czy cos ona ci daje, czy wrecz odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
Wczoraj wziąłem 1 TAB dziś odstawie na kilka dni i zobaczymy co będzie z pulsem . Może problem leży gdzie indziej.

A jak cypio i tren się rozkręcą zrobię komplet badań tarczyca i reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Na 99% to przez novo, dlatego osoby z niedoczynnością tarczycy borykają się z problemem tachykardii bo tak się właśnie to nazywa ( oczywiście nie wszystkie), może nie doczytałem ale novo bierze się stopniowo zaczynając od 0,5tab zwiększając najszybciej co 3 dni o kolejne 0,5tabs do dawki docelowej. Przy tej metodzie i tak nie unikniesz przyśpieszonego pulsu a co dopiero przy startowej dawce docelowej. Nie ma też co się dziwić ciśnieniu, serduszko szybciej pracuje zwiększa się częstotliwość jego bicia i wyrzutu krwi w obwód, do tego jak masz wysoki hematokryt, nie zwiększasz spożycia płynów itd. Zrób badania jaki masz poziom FT3 znajdź ogarniętego faceta który Ci powie jak zapobiegać skutkom ubocznym. Możesz też odstawić novo bądź przyjmować metocard .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
Dzięki za odpowiedzi
Wolę na razie odstawić

Po badaniach zobaczymy co i jak z tarczyca

Chcę też zrobić morfologię i hormony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPIDY PORADY

Wiecej