SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z szerokością łydek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300
Siema!

Mój problem polega na tym, że moje łydki są dobre na grubość, jednak brakuje im szerokości. Jestem osobą dość niską, więc nie chcę dobudować za dużo do tej partii, ale zależy mi na tym, żeby od przodu i tyłu łydki były szerokie, trójkątne,a na razie wyglada to dosć słabo ( tylko z boku i jak napnę widać, ile tam jest)
I teraz pytanie, czy da sie cos z tym zrobić, czy genetyka mi psuje wszystko, w co wątpię, a jeśli tak, to na czym się skupić- na płaszczkowatym czy może na piszczelowym przednim?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
Za szerokość głównie odpowiada płaszczykowaty i to na nim trzeba się skupić

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No i genetyka, mozna je katować a i tak sie ich nie rozbuduje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300
No z tą genetyką nie jest tak źle, bo tak jak mówię brzuchaty jest ładny, tylko węziutki. A na plaszczkowaty najlepiej wspiecia siedząc?


Zmieniony przez - Nowy_kulturysta w dniu 2018-02-14 08:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Tak głównie siedząc bo oraz uje przy zgiętym kolanie.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Musisz po prostu mieć solidną łydkę, by była szeroka. Im więcej mięcha dołożysz tym bardziej wpłyniesz na zmianę kształtu .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan rozpisany przez startującą osobę do oceny

WHEY premium