SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z sutkami .. :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Witam !
Mam 17 lat ( urodziny 28.V ), i mam znany pewnie nie jednemu problem z sutkami. Gdy miałem 14 lat, moje sutki zaczeły robić się większe, a w środku czułem jakieś twarde guzy. Najpierw był to sutek lewy, potem prawy, a na końcu oba. No i zostało mi tak do dziś... . Początkowo przez 2 lata sutki mnie bolały, miałem problemy z pewnością siebie, kompleksy, prawie wcale nie ściągałem koszulki. Byłem u lekarza, ten powiedział mi, że to na 100% przejdzie, lecz tak nie było... Zacząłem ćwiczyć na siłowni ( wczesniej już ćwiczylem Parkour & Free Running ), dorobiełm się całkiem niezłych mięśni ( którymi i tak nie mogłem się poszczycić na plaży ), zyskałem dużo siły i sprawności, ale nadal miałem ten sam problem... Od jakiegoś roku zauważyłem, że twarde guzy w środku zniknęły, i teraz nic tam nie ma ( czuje tylko żebra ). Ciągle ćwicze na siłowni i trenuje PK/3R, ale sutki dalej mam te same ( znikły tylko te guzy w środku ). Wiem, że twarde sutki z guzami to Ginekomastia, ale to raczej nie to...
W czym tkwii mój problem i jak się go skutecznie pozbyć ?? Nie chcę reszty życia spędzić w luźnej koszulce, chowając się przed wszyskimi...
Bardzo proszę o pomoc w formie rady i odpowiedzi na moje pytania.
Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam !!
WHT

Still Masterblaster, Go Faster eyyy ! Go Faster !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 832
wstaw fotke to zobaczymy, moze masz troche tluszczyku, albo te male guzki sie poprostu rozrosły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Ok, postaram się jak najszybciej zrobić zdjęcia.
Nie wiem, czy to może mieć coś do tego, ale gdy byłem mały miałem problemy z tarczycą. W tej chwili jest ona "zaleczona" ( tak jest napisane w Książeczce zdrowia ".

Still Masterblaster, Go Faster eyyy ! Go Faster !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 832
złe funkcjonowanie tarczycy ma wpłym na rozwój ginekomasti.

"nadczynność tarczycy - powoduje nadmierną przemianę androstendionu do estronu (drugi z estrogenów przyczyniający się do rozwoju ginekomastii) oraz pociąga ze sobą podwyższenie poziomu estradiolu we krwi)"


Zmieniony przez - dr med. w dniu 2008-05-26 22:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Przepraszam, że trwało to tak strasznie sługo, ale w końcu udało mi się zrobić zdjęcia











Co o tym myślicie? Da się coś z tym zrobić? Bardzo proszę o pomoc...

PS: Gdy robiłem te zdjęcia, akurat sutki lekko się skurczyły. Normalnie są trochę ale większe.



Zmieniony przez - White-cik w dniu 2009-05-05 11:01:15

Still Masterblaster, Go Faster eyyy ! Go Faster !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedotlenienie

Następny temat

Sport a Artroskopia...??

WHEY premium