SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z rozciągnięciem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Witam, chciałbym prosić o radę w zakresie rozciągania

Problem jest w tym że mam duży problem z unoszeniem nóg na boki (podniosę trochę i czuję "blokadę" i delikatny ból ) problem maleje jak dobre 15-20min się rozciągam i wtedy zakres ruchu się zwiększa.

I tu moje pytanie:
Czym to jest spowodowane że na samym początku mam tak spięte ścięgna czy cokolwiek ?
Może to kwestia tego że nie mam wzmocnionych tych rzeczy które powinny być ?
Czy mam katować rozciąganie dynamiczne i w końcu ta blokada zakresu ustąpi?


Z góry dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma odpowiedzi, bo nikt nie wie czy nie masz poważniejszego problemu np. zwyrodnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
mam podobny problem w lewym biodrze. Rezonans wykazal, ze nerv jest lekko przycisniety przez biodro. Zaden fizjo ci tego nie rozmasuje, jedynie tylko operacja, co i tak nie daje duzej gwarancji. Pomoglo mi systematyczne rozciaganie statyczne po treningu i nadbudowanie miesni nog, nadal nie jest idealnie, ale nie mam problemow juz z szybkoscia lewego HK.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks - aktywność poza treningiem

Następny temat

Afera dopingowa Canelo

WHEY premium