SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z rozbudową ramienia .

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Witam , mam problem z pobudzeniem mięsni ramienia do wzrostu , inne partie rozbudowują się stopniowo . Na siłowni ćwiczę 4 lata , bez dłuższych przerw niż jeden miesiąc , mam 20 lat . Obecny cel masa , ciężko robić mi czystą więc staram się 0.3 0.5 kg na tydzien . Moja dieta to 3,7 tyś KCL Makro 220g Białka 300 lub lekko ponad Węglowodanów i reszta tłuszcz . Z racji tego że ciężko mi jeść co 2-3 godziny mój dzien wygląda tak : Jako pierwszy posiłek 10 jaj ( 550 g + plus 10 g masła plus 100 lub ponad gram chleba ciemnego ) jakieś 3-4 godziny później ryż biały i piersi ( 100 g plus 250 g piersi do tego sos słodko kwaśny ) kolkeny posiłek wygląda tak samo , lub gdy jestem w domu zastępuje na 500-600 gram gotowanych ziemniaków , i piersi . Wsuwam co dzień ryby ( śledzie , łosoś , makrela ) gorzka czeko , orzechy, Owoce plus warzywa w mniejszym stopniu , z suplementów tran , i kreatyna . Staram się nie używać białka w prochu . Trenuję 4 razy w tyg .
POn ; Plecy bicpes :
Podciąganie szeroko i wąsko po 10 powtózen i 5 serii
Martwy ciąg zazwyczaj 5-6 seii
wiosłowanie hantlą 4 serie po 8 powt
ściągnie tego małego uchytu do klatki ( nie pamiętam jak się nazywa to ćwiczneie ) 4 serie po 10 powt
Kaptury robię na sztandze 4-5 serii po 12-15 pow
Biceps :
Uginanie sztangi prostej 4 serie po 8-10 pow
Suplinacja z hantlami 4 serie po 8-10 pow
Młotki 4 serie po 8-10 powt
uginanie sztangi nachwytem 4 serie po 8-10 pow
Wtorek barki
Wyciskanie sieddząc 90 stopni 4 serie po 6-10 pow
unoszenie hantel na boki 4 serie po 10 powt
wyciskanie na suwnicy za głowy 4 serie po 6 -8 pow
wnozy sztagi do brody 4 serie po -10 pow
na tył barków lerzenie na ławce ... 4 serie po 10 pow
środa czwartek wolny
Pt Klata tric :
Klata skupiam się na rozbudowaniu środak
Sztanga płaska 5 serii po 5 powt
skos sztana lub hantlke zamieniam 4 serie od 6-10 pow
wycskanie hantlami na płąskiej 4 -5 serii po 5 -10 pow
rozpientki na płaskiej 4 serie po 10 pow
Tricpes :
Francuz z łamaną sztangą 4 serie po 10 pow
prostowanie przedramineia ze sztangielką w opadzie 4 serie po 10 pow
franzuz z hantlami po 4 serie po 6-10 pow
na lince 4 serie po 6-10 pow
Do tego dochodzi brzuch 1do 3 razy w tyg i nogii odzielnie raz w tyg , Przysiady wykroki sunwica i prostowanie siedząć plus łydka .
Myślałem by zamienić plan aby robić ręce 2 razy w tyg ale nie wiem za bardzo jak to rozplanować .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
sprobuj trenować 2 razy w tygodniu, ale z mniejsza ilością cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
16 serii na bica i trica, więcej niż na plecy i nogi...

A spróbuj kolego drogi skrócić ten trening o połowę i progresować z ciężarem w każdym z ćwiczeń, bo nie wierzę że już przy 12 serii dajesz radę zwiększyć ciężar w 4,5 czy ile Ty tam masz ćwiczeń na te łapy. O technice nie wspominając

O tym, że wszystkie ćwiczenia jedziesz na pałę na tym samym zakresie powtórzeń nie wspomnę - po kiego robić trica z liną wyciągu na 6-10 repów kiedy aż się prosi o dopompowanie na wyższym zakresie to ja nie wiem
A tak potężne ćwiczenia masogenne jak sztanga prosta czy młotki śmiało mógłbyś dać na zakresie 8-5 i dokładać tam ciężaru co da Ci bodziec i łapa urośnie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
na mnie osobiscie dziala duzy ciezar na biceps, zawsze sie stosowalem do porad i robilem mniejszym ciezarem i nic nie wchodzilo.
Obecnie sztanga podchwytem oraz mlotkowo hantlami najwiecej robie i malina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w kwestii masy często lepiej wchodzi jedno a porządne ćwiczenie wykonane raz, dwa razy w tygodniu, ważne eż jest to wykonanie bo z jednej strony zbyt pedantyczne wykonanie nie jest wskazane, z drugiej zaś za duże ciężary, za mało starań o techniczne wykonanie może również pogrzebać wszystko...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Street workout_ Mma

Wiecej