SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Problem z redukcja- regres silowy, brak redukcji tluszczu

Wysłana -
Na patryka się nie zapatruj, wiele osób mowi że podjada coś a się skubaniec tak wzbrania od tego.

Rozpisz diete w dziale odżywianie, może zbyt duży deficyt kaloryczny.
Wysłana -
Usredniajac cala redukcje spada 0,5kg na tydzien, moze faktycznie tak musi byc u naturala ze traci miesnie i tluszcz, wytne sie na szczura a pozniej masa bez zalewania.
Wysłana -
za nisko kalorie masz , 20% poniżej podstawy to na mini cut się daje a ty masz jeszcze niżej ..przy twoim bf to nie minicut tylko normalne redu czyli jeszcze wyzej kal ....tak 10-15% poniżej postawy...zrób diet break a później z głową rusz.. bialko daj 2g/kg tluszcz 1 reszta węgle po przerwie z tlusczem zejdz do 0.7 stponiowo

Ps.tlusczu palisz część tego co masz czyli jak już mało siedzi to też mało bedzie lecieć tygodniowo...

Zmieniony przez - acidm w dniu 5/14/2018 2:15:21 PM
Wysłana -
Daro774
Jak to mozliwe ze np. taki patryk2703 wycial z 95kg do 82 a lapa taka sama? Taka redukcja jaka ja robie nie ma sensu jak tak dalej pojdzie na 4cm z pasa przypada 1,5cm z ramion to przy 78 w pasie do ktorego daze zostanie mi cale 36-37 w rece a ze 140kg na przysiad zostanie 110kg cwicze juz 3 lata i mase miesniowa mam... Pod koniec masy mialem lekko widoczne miesnie brzucha chcialem tylko lekko zredukowac pas a po takiej redukcji jak teraz idzie to zostanie oswiecim. Jestem przekonany ze trace miesnie, moze w inny sposob by zrobic ta redukcje kupic jakies suplementy, moze duzo cardio i wiecej kalorii?

Na bombie jedzie. Wtedy tracisz tłuszcz i budujesz mięsnie jednocześnie.
Wysłana -
Na Patryka się nie patrz.To taki efekt uboczny jutuba
Wysłana -
Proste, że tak.

Lepiej się nie wzorować na takich ludziach.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź