SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z redukcją, nigdy tak nie miałem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Panowie i Panie, może pomożecie w problemie. Zacznę od początku, zawsze miałem problem z szybkim łapaniem dużej wagi, ale też zawsze udawało mi się szybko ją zrzucić, jak miałem 19 lat, lecąc na zupach z mrożonych warzyw, spacerując po kilka km dziennie i 3 razy w tygodniu siłownia, w dwa niecałe 2 miesiące, zjechalem 15kg, kilka lat później upaslem się do 120kg(180cm wzrostu), weszła dieta lowcarb, i uprawianie boksu i ćwiczeń na poziomie zawodowym, 15 treningów tygodniowo,około 40-50km biegu na tydzień, odżywki, spalacze, boosteru i dieta na poziomie 2tys kcal. 4 miesiące spadło 42 kilo. Teraz mam 35 lat, sporo ćwiczyłem, ale też dużo podjadalem, waga doszła do 106kg, weszła dieta, bardzo restrykcyjna, około 600-700kcal. ćwiczenia codziennie, ale nie siłownia, kalistenika, posiłki 4-5 dziennie, bardzo mało wegli i tłuszczu, sporo białka z ryb, jajek, miesa i odżywki. Przez 1,5 tyg spadło 7-8kg, teraz już prawie 2 tyg stoi. Rozumiem, deficyt, szok dla organizmu który zwalnia metabolizm, ale nie spada nic, co lepsze, czuje po ciuchach, że lapy rosną, plecy rosną, klatka też, a sadlo jest dalej... poradzicie coś??
P.s do diety dołożone witaminy i hydroxycut.
P.s 2 dodam jeszcze, że kiedyś potrafiłem schudnąć 6-7kg na tydzień, przy właśnie dietach lowcarb z dużym deficytem, a teraz lipa, czyżby starość??


Zmieniony przez - Lukas34pl w dniu 2018-05-17 01:35:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Troll? Przy założeniu, że nie...

Nie miałeś przez te wszystkie lata refleksji, dlaczego tak szybko łapiesz wagę po jej zrzuceniu? Podpowiem kilka haseł:
- zdrowe tempo odchudzania
- efekt jojo
- odpowiedni stosunek do jedzenia
- smaczna, zbilansowana dieta będąca stylem życia
- hormony

Lukas34pl
15 treningów tygodniowo,około 40-50km biegu na tydzień, odżywki, spalacze, boosteru i dieta na poziomie 2tys kcal. 4 miesiące spadło 42 kilo.
Takie coś można przypłacić zdrowiem i ciężkimi chorobami.

Weź po raz pierwszy życiu spróbuj odchudzać się w tempie 0.5 - 1 kg tygodniowo, a zobaczysz, że potem dużo łatwiej utrzymać wagę. Jak będziesz kontynuuował to, co robiłeś do tej pory, to możesz wylądować w szpitalu. Polecam kompleksowe badanie zdrowia po Twoich "przygodach". I naucz się liczyć kalorie, które spożywasz, bo to raczej niemożliwe, że tyle jesz.

Ale dostaniesz zj**ę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Nie troll :) co do zdrowia, o dziwo nigdy nic się z nim nie działo, w trakcie redukcji, lub po, często robiłem badania i wyniki książkowe. Co do diety to w obecnej chwili owszem tak jem, na cały dzień wychodzi, 2 jajka, 200g sałaty, pomidory, oliwki, pół puszki tuńczyka, i białko, i tyle. Co do efektu jo-jo, to nie tak jak napisałeś, owszem on się pojawiał, ale np. Waga szła do góry po kilku latach, jak zaczynałem sobie za dużo pozwalać z jedzeniem. Narazie, co mi przyszło do głowy to, kupiłem granole i dołoże ją jako jeszcze jeden posiłek. Tryb pracy mam taki, że nie do końca mogę sobie pozwolić na zabieranie zesobą kilku zestawów żarcia, albo na szykowanie tego dzień wcześniej, więc najwygodniej dla mnie, to micha sałaty z dodatkami. Z obecnądietą popełniłem błąd, bo najpierw zacząłem jeść, a dopiero po jakimś czasie policzyłem kalorie i całą resztę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
przedstaw te ksiazkowe wyniki badan bo to jest wrecz niemozliwe przy takim glupim i bezmyslnym podejsciu do odchidzania

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
6-7 kg nie da się w tydzien zrzuć, nawet nic nie jedząc, ja byłem chory moze dziennie maks 500 kalorii i waga mało co drgnęła.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Narobiłes sobie problemów i trzeba z tego wyjść jak najszybciej. Wejdź od razu na ilość kalorii bilska zera. Do tego badania:

http://m.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-17 07:51:34

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tego typu podejscie doprowadzi jedynie do problemów zdrowotnych jak i zaburzenia kompozycji sylwetki. Pozbędziesz się w głównej mierze masy mięsniowej, a zalegająca tkanka tłuszczowa zostanie, tzw. skinny fat. Patrzenie tylko na wage jest największym błędem odchudzających się osób. Nic dziwnego, że straciłes sporą ilosc kg, gdyż jest to naturalna z punktu widzenia fizjologii reakcja organizmu - spadek glikogenu mięsniowego, w tym wody, tresć jelitowa, ubytek masy mięsniowej.. żadne odkrycie.

Dodatkowo taki sposób doprowadzi do zaburzeń hormonalnych, głodówki mają negatywny wpływ na tarczyce i poziom T3.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-17 11:07:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Zgodzę się z tym wszystkim, tylko że u mnie to wyglądało zupełnie inaczej. Zawsze szybko tyłem, ale też szybko roslem podczas ćwiczeń. Wtedy kiedy zrzucilem 42kg, robiłem badania kompleksowe i było wszystko ok, mali, co do spadku masy mięśniowej, też tak nie miałem, po tak dużej redukcji, klatka 170kg, barki 110kg, na drążku podciaganie 35 razy, łapa 48cm itd. Nie spadało o dziwo i waga się trzymała ładnie przez 5 lat, potem przestałem pilnować michy i poszło do góry. Rozumiem o co Wam chodzi, postaram się zmodyfikować dietę tak, żeby tych kalorii było więcej i bardziej zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
No to dobrze, jesteś ewenementem. Łapa 48cm na redukcji, naturalnie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny uwagi mile widziane.

Następny temat

Co WYPIĆ przed biegiem na 1000m?

WHEY premium