SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przedramionami ( podciąganie)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5695

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Wiek

Waga

Wzrost

Staż treningowy

Obwód pasa

Obwód klatki piersiowej

Obwód uda

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Stan zdrowia

Preferowane formy aktywności fizycznej

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1118
Witam, od trzech miesięcy zaczyna irytować mnie brak postępów w podciąganiu(zatrzymałem się na 10, ważę 95,5 kg). Wygląda to tak: robie podciąganie lub martwe ciągi, przedramiona pompują się tak jakby miało je rozerwać, a następnego dnia zakwasów w przedramionach nie mam. Robiłem podciagniecia z obciążeniem i powolne opuszczanie się na drążku ale zawsze kończyło się pompą po której nie było wzrostu. W czym tkwi problem? Jak ćwiczyć żeby je ruszyć?
staż 8 miesięcy



Zmieniony przez - Majeszczak w dniu 2018-04-22 20:33:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj dorzucic kilka serii zwisów na drążku, no i kilka serii ściągania drążka z wyciągu do klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Sam sobie odpowiedziałeś - masz słabe łapy. Zacznij ćwiczyć przedramiona, nadgarstki, siłę chwytu. Po kilku miesiącach poprawa będzie znacząca. NO i może zmiana schematu serie/powtórzenia?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie możesz poprawić wyniku w podciąganiu bo siły brak czy dlatego że przedramiona (chwyt) puszcza ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1118
Chwyt puszcza, od miesiąca używam magnezji i pomaga ale tylko trochę. Ból spory a progres zaden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
wykorzystaj wiec moze w treningu cwiczenia ktore wzmocnia przedramiona
co do treningu mozna sprobowac korzystac z paskow... jednak musisz wiedziec, ze to nie pomoze przedramiona, ale w treningu grzbietu jak najbardziej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozesz zapoznać się z artykułem https://www.sfd.pl/[ART]_KALISTENIKA_NA_POWAŻNIE_VOL._15__IMADŁO_ZAMIAST_DŁONI-t1127808.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Majeszczak
Chwyt puszcza, od miesiąca używam magnezji i pomaga ale tylko trochę. Ból spory a progres zaden


jak Tomq trzeba więc skupić się żeby wzmocnić chwyt poprzez trening przedramion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
niestety nie kazdy ma to szczescie ze przedramiona robia sie silne od samych cwiczen np na grzbieti konieczne jest zainteresowanie sie nimi dodatkowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Często to tylko nadrobienie też tak kiedyś miałem że chwyt słabszy po wzmocnieniu ileś lat temu teraz już wraz ze wzrostem siły w ćwiczenaich i on się poprawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
to prawda u mnie tez, jednak katowalem kiedys przedramie zwisami, jak i wszelkimi uginaniami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i beta alanina

Następny temat

16 lat problem z nabraniem masy, początki

WHEY premium