SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przedramieniem!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Cześć! mammały problem. Waże teraz około 80 kg mam 183 cm, zacząłem ćwiczyć jakieś pół roku temu wtedy ważyłem jakieś 174 kg, ale do rzeczy. Więc nie jestem gruby mo dosyć dobrą żeźbe ale cienkie przedramie. Od tygodania biore kreatyne i białko. Miałem nadzieje, że przedramie mi sie powiększy, ale chyba tylko troche przytyłem na twarzy. Co robić, olać suplementy? Nie chce być gruby!!! Są może jakieś specjalne ćwuiczenia na powiększeniamasy przedramienia?????

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są jak różne typu zwijania sztangi, kładąc ręce na ławce lub za plecami, no górną część przedramienia (bodajże mięsień promnieniowy) uginanie sztangą nachwytem i uginania nagdarstów np. w oparciu o kolana, niech ktoś z siłowni Ci je pokaże jeżeli nie wiesz jak to się robi. Ważna jest w miarę duża ilośc powtórzeń 20-15 i krótkie odpoczynki między seriami. Pamiętaj przedramię i łydkę robi się tyle ile moża wytrzymać z bólu, a potem jeszcze z pięć razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie takie sciskacze 2 za 8 złotych. Tanie i dobre, możesz je ze sobą nosić wszędzie(:
Pozdrawiam!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Dla mnie najlepszym ćwiczeniem na przedramię jest zwijanie linki z krążkiem- na jakąś rurkę ( moze być część kija od miotły) nawijasz sznurek, a do sznurka przyczepiasz krążek. Łapiesz za rurkę i zwijasz sznurek. dobrym ćwiczeniem jest też to- przedramiona kładziesz na ławce, łapiesz sztange podchwytem lub nachwytem i wykonujesz taki ruch, jakbyś dodawał gazu przy motorze..
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
ważyłeś 174 kg?

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
No, ale to chyba było w poprzednim życiu :), a tak wogole to dzieki za rady.

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Ważę 174kg. Jestem szczupłu...))))D
p.s.
Wiem że to pomyłka.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator ale nadgarstki uginać stroną zewnętrzną czy wewnętrzna do góry.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak i tak, zależy którą cześć przedramienia ćwiczysz....ja kiedy trenuję wewnętrzne, kładę ręce na ławeczce, a kiedy zewnętrzne to opieram o kolano.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WIELKA KLATKA - no właśnie

Następny temat

Barki - kolejnosc

WHEY premium