SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przełamaniem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Witam, to jest mój pierwszy i prawdopodobnie ostatni wpis na tym portalu. Mam 14 lat i chciałbym zacząć chodzić na siłownię, ale boję się. W szkole jestem czasami wyśmiewany, mam niską samoocenę i szczerze się wstydzę. Jak zacząć? Zależy mi na tym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Fajnie by było jakbyś sie podłączył do jakiegoś kolegi który chodzi i mniej wiecej ogarnia , razem zawsze lepiej i jak se umówisz z nim to na pewno bedziesz chodzić , nie ma sie czego bać ,poczatki zawsze sa trudne .

Ewentualnie pozostaje Ci cwiczyc z trenerem jesli chcesz zaczac bardzo dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
przede wszytskim musiz wiedziec o tym, ze idac na silownie nikt nie bedzie zwracal na Ciebie uwagi, gdyz kazdy ma zazwyczaj swoj cel do zrealizowania i po to tam idzie. wiec na start odrzuc mysli, ze bedziesz zwracal na siebie uwage i ktos bedzie CIe obserwowal. jednak aby utrzymac tego typu stan musisz trenowac tez w miare poprawnie, bo przewaznie ludzie zazcynaja sie kims interesowac jak trenuje zle. tutaj przychodzi jedno z mozliwych rozwiazan o ktorych wspomnial rutkowy czyli pomoc trenera, ktory nie tylko Cie powinien nauczyc trenowac, ale i podniesie Twoja samoocene
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
EdenHazard
Mam 14 lat i chciałbym zacząć chodzić na siłownię, ale boję się. W szkole jestem czasami wyśmiewany, mam niską samoocenę i szczerze się wstydzę.


zupełnie szczerze nie ma czego
mało tego prawie wszyscy co zaczynali to z powodu ze byli zbyt chudzi albo grubi
jak masz problem sie przelamac na poczatek moze sie sprawdzic trening doamtora i 10 wskazowek dietetycznych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene i podpowiedz

Następny temat

5x5 Siła

WHEY premium