SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z potreningu.pl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1964
Siemanko ,mam pytanie . Czy macie problem z stronką potreningu.pl ? tzn nie możecie się zalogować ? Tutaj działa mi normalnie wszystko ale jak chcę wejść na profil potreningu i wpisuje hasło , dane się ładują po czym wczytuje się strona startowa potreningu i nie zalogowuje mnie .
Czy tylko ja mam taki problem ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1964
wypowie się ktoś bo nie mogę kupić diety przez ten błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
mnie wszystko śmiga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1964
to co to może być ? wczytuje się po czym jakby wylogowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2185
zobacz w innej przegladarce czy da zalogowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1964
właśnie też o tym myslałem i chrome moge a w mozilli nie , jakiś pomysł jak to naprawić ? wtyczki wszystkie mam off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2185
pobierz aktualizacje albo zmien przegladarke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1964
też dobry pomysł mozilla usunieta ;d temat do zamkniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Ja tak mam na Chrome a na Explorer bez problemu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Przyznaj się, że tematu wcale nie odkopałeś tylko wysłałeś posta za pomocą IE w 2014r.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry wynik ?

Następny temat

Jaka odżywka ?

WHEY premium