SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z patelnia, moze czas na nową?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
omleta robie rzadko, bo najczesciej na snaidako mi jajecznica wpada. Ale zrobie na dniach te placki jeszcze raz, i wrzuce fotki jak wygladaja, i jak wygladaja w srodku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
Ja bym obstawiał, że masz patelnię która nie nadaje się do użycia na indukcji. Jak masz np. lekką aluminiową to się nie nada, najlepsze są takie ciężkie żeliwne. Do tego jeśli patelnia nadaje się do użycia na indukcji to powinna na niej być informacja, np na dnie patelni (przykładowo Tefal tak oznacza).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 131831
Odświeżam, bo robiłem placuszki z serka i tym razem dodałem 20g owsianej, 20g orkiszowej i 10g ryżowej. Chyba najlepsza wersja jak do tej pory, a więc zmieniam zdanie o konieczności stosowania mąki pszennej. Chociaż z drugiej strony orkisz to też pszenica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Plecakofil
Ja bym obstawiał, że masz patelnię która nie nadaje się do użycia na indukcji. Jak masz np. lekką aluminiową to się nie nada, najlepsze są takie ciężkie żeliwne. Do tego jeśli patelnia nadaje się do użycia na indukcji to powinna na niej być informacja, np na dnie patelni (przykładowo Tefal tak oznacza).


sprawdzalem inne patelnie na indukcje i mają takie same dno jak moja, więc akurat patelnia jest ok na indukcje, wszystko sie na niej smazy ok poza plackami, jutro sprobuje jakis omlet usmazyc na duzo mniejszym ogniu i zobacze jaki bedzie efekt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może złą masę na placki robisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Czy to jest dobra konsystencja omleta? Smazylem na małym ogniu dość długo.. Ten juz nie pływa w środku. Ale wygląda na lekko wilgotny w środku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dla mnie git

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
jest ok, czego dodałeś, płatkó jaglanych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zawsze będzie wilgotny, Te płatki czy co tam dajesz pęcznieją trudno wodę z nich odparować całą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Na 75g płatków dalem 25 jaglane, reszta owsiane, używam błyskawicznych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serniczki proteinowe

Następny temat

Pierś z kurczaka z czarną soczewicą

WHEY premium