SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Problem z odblokiem?

Wysłana -
Witam. Piszę z prośbą o radę. Jestem 16 dzien po cyklu na metce (200pigul 10mg) i propie (50ml). Dziś kończę jeść drugą paczkę tamoxifenu (po objedzie wjezdza 60 tabletka). Niestety przed odblokami nie zrobiłem badań, a zrobiłem je sobie przedwczoraj, oczywiście zanim wjechała piguła. Wyniki nie są zadowalące, żeby nie powiedzieć, załamujące:Mam też zdjęcie wyników sprzed cyklu. Też nie są wybitne, ale w normie (prolka wyj**ana z powodu zmęczenia)
, za niskie estry (dwa lata temu 100metki i 18 strzalow propa przyjąłem, 14 dni po ostatni zastrzyku zacząłem jeść clomid - 1 listek) mogą być spodowane poprzednim złym odblokiem?


Czeka na mnie jeszcze jedna paka tamoxifenu, mam tez clomid.
Jak się poratować? Jest sens brać w tej chwili hcg (mam dojście do pregnylu i ovigilu)? Chciałbym uniknąć kolejnego ładowania teściem, ale z kolei nie chcę się męczyć teraz Bóg wie ile.

Mam obniżone, prawie znikome libido i gorszą sprawność seksualną. Czuję się generalnie dobrze, nie jestem jakoś szczególnie zamulony. 2-4 dnia odbloku prawie nie potrzebowałem snu, chodziłem nakręcony, a w łóżku byłem istnym szatanem. 8 dnia miałem zjazd i dorzuciłem clomid.
Proszę o radę.
Tamox zastoswałem dawkami uderzeniowymi, kolejno dziennie (pierwszą przyjąłem 4 dnia po ostatnim zastrzyku, nie mogłem prędzej - zdarzenie losowe)
1. 200mg
2. 160mg
3. 160mg
4. 120mg
5. 120mg
6. 120mg
7. 80mg
8. 80mg + 50mg clomifenu
9. 80mg
I do końca juź po jednej. Kontynuwać tamoxifen? (chce zjeść jeszcze listek, bo testa chce poruszyc) Przeskakiwać na clomid (nie chciałbym, za mocno mnie dołuje)? Dostałem radę by do tamoxifenu dorzuć clomid. Zarzucać hcg? Czy może wrócić na cykl, żeby się odblokować z głową?
Wysłana -
Niestety część osób trenujących amatorsko na siłowni nie jest zwolennikami naturalnego kształtowania swojej sylwetki. Dlatego też sięgają oni po zabronione środki dopingujące. Powodem tego jest głównie chęć szybszego uzyskania lepszych efektów lub przekroczenia pewnych blokad organizmu co do jego możliwości rozbudowy. Stosując tego typu środki, warto pamiętać o podstawach, jakie są niezbędne przed w trakcie i po cyklu. Jednym z nich jest popularny odblok.

Odblok, czyli PCT (post-cycle therapy) jest zabiegiem niezbędnym do zastosowania po zablokowaniu przez działanie sterydów anaboliczno-androgennych osi podwzgórze- przysadka- jądra, czyli specyficznego układu odpowiedzialnego za regulację produkcji endogennego testosteronu. Zablokowanie to doprowadza do zaprzestania wytwarzania endogennego testosteronu. Skutki tego mogą być niestety bardzo nieprzyjemne, między innymi:

- brak libido,
- wzwodu,
- spadki odporności, osłabienie,
- spadki masy mięśniowej i siły,
- pogorszenie jakości snu,
- stany depresyjne.

Odblok polega stosowaniu farmaceutyków pomagających w przywróceniu równowagi hormonalnej. Wśród znanych i stosowanych w tym okresie środków należy „Clomid” - występujący u nas pod nazwą Clostylbegyt (substancja aktywna - cytrynian clomifenu), Nolvadex (tamoksyfen) o działaniu antyestrogenowym i stymulującym wytwrazenia hormonów gonadortropowych, a w przypadku dłuższych cyklów także środki zawierające gonadotropinę kosmówkową (HCG) takie jak Pregnyl, którego zastosowanie pomaga przywrócić prawidłową czynność jąder.Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tylko po jakiego Ci Tamox jak Ty masz prolke do zbicia ?
Wysłana -
przeciez prolke ma w normie... tam gdzie wybita to sa wyniki sprzed cyklu. a do autora to zchrzaniles odlok po calosci. ja bym wrocil na propa solo i odblokowal sie zgodnie ze sztuka.
Wysłana -
A no tak spojrzałem na te sprzed cyklu . Inne badania robiłeś ?


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-10-26 16:51:30
Wysłana -
Usunięty przez flex1976 za naruszenie Pkt 5 regulaminu forum.
Wysłana -
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Nie, innych badań nie robiłem. Jak mówię, jestem 16 dzień na odbloku. Dziś odbieram kolejną paczkę i mogę kontynuować tamoxifenem - taki był plan. Jakie są możliwości?

Czellista, po tak krótkim czasie? Dwa tygodnie to nie za krótko? 5000mg teścia i 2000mg mety wpadło. Jak skopałem odblok? Brak hcg? Czy te dawki uderzeniowe? Chciałbym wiedzieć, gdzie popełniłem błędy.

Wybaczcie, że zadaję tyle pytań, ale chcę naprawić to co schrzaniłem, chyba, że to ma samo wrócić do normy?

Prolaktyną się nie przejmujcie, była taka wysoka, bo prosto z pracy, po nocnej zmianie byłem robić wyniki - więc przysadka ostro pracowała. Generalnie mam stresującą pracę i mało snu, brak systematyczności dobowej tzn. praca na zmiany.


Zmieniony przez - SkyFish w dniu 2017-10-26 16:15:13
Wysłana -
Po pierwsze przed odblokiem badania i kontrola hormonów po drugie brak hcg po trzecie wrzuc clomid a nie tamox . Masz zabite estro wiec wal hcg jak nie chcesz znow wchodzic na testa reszte juz chyba wiesz? Pod koniec hcg badania e2 prl test jak wszystko git wchodzisz na clomid pozniej badania jeszcze lh fsh. Hcg podniesie ci estroZmieniony przez - DjDexter w dniu 2017-10-26 16:26:21
Wysłana -
Usunięty przez flex1976 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Jestem dociekliwy, wybaczcie, chcę w pełni zrozumieć co mam zrobić. Doczytałem się, że hcg kończę na 2 tygodnie przed końcem odbloków, w takim układzie musiałbym jeść clomid jeszcze przez miesiąc-półtora? Jeżeli wejście na cykl jest najlepszym rozwiązaniem, to ja to zrobię. Lecz obawiam się, że znowu sklepię sprawę.


Zmieniony przez - SkyFish w dniu 2017-10-26 16:54:12
Wysłana -
kto ci taki d****izm rozpisał ??
200 tamoxa??? porażka
odstaw tamoxa i wskakuj na hcg daj 6-8*2500 co 3 dni pod koniec hcg badanie e2 i testa
powinno dźwignąć , wrzucisz wyniki jak będzie ok to clomid 50 mg do skutku
tamox KONIECZNIE w odstawkę bo zbijasz estro , ajk e2 będzie leżeć to i testa nie dzwigniesz za bardzo


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-10-26 17:00:38
Wysłana -
Ale co tu masz do popsucia ? To wejdz na propa pod koniec badania e2 prl czy w normie jak tak to wchodzisz na PCT, 3 dni po ostatnim strzale wchodzosz na hcg walisz zeby test byl w gornej granicy (np 10000ui rozbijasz na 4 walisz co 3 dni - to przyklad) pod koniec hcg badania test i wchodzosz na clomid 50mg dziennie i jedziesz z paczkę i badania lh fsh test prl e2 i jak wszystko git to soe cieszysz to wszystko tak najprosciej
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź