SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z odblokiem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Dobra. W niedzielę wjechała druga połówka cabaseru. Sprawdziłem też LH. PRL poniżej normy. Po jakim czasie powtórzyć badanie? Czekać do pełnych 2 tygodni? Jak ew. tą PRL podnieść?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Po co wrzucales druga polowke cabaseru?Aleks pisal o jednej...prl teraz ciezko bedzie podniesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
A no bo zjadłem ją i dop. napisałem o tym tutaj, potem dostałem odpowiedź Aleksa. W niedzielę wjechała ta druga połowa, a dziś były wyniki.
A jest szansa, że się podniesie, albo są na to sposoby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
SkyFish
A no bo zjadłem ją i dop. napisałem o tym tutaj, potem dostałem odpowiedź Aleksa. W niedzielę wjechała ta druga połowa, a dziś były wyniki.
A jest szansa, że się podniesie, albo są na to sposoby?


Tak spokojnie podniesie sie ale potrzeba na to czasu (kilka tygodni)
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Dzięki dziki. No to być może będzie już spokój. Gdyby wciąż było coś nie tak to napiszę. Wszystkiego dobrego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Siemano. No i znów wywaliło PRL, LH jeszcze wyżej. Cholesterol (8h przed badaniem mega tłuste żarcie wpadło). Kortyzol i SHGB wysoko.
Jakieś rady?
Chcę się udać do endo, myślicie, że w ciągu 2 miesięcy dostałem guza? Czy to zwykła niedoczynność?





Zmieniony przez - SkyFish w dniu 2018-04-20 17:20:47

Zmieniony przez - SkyFish w dniu 2018-04-20 23:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
LH moco wybite, zrob jesli masz mozliwosc rezonans ukladu podwzgorzo-przysadkowego aby wykluczyc jakies zmiany.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3273
Polipy na woreczku żółciowym i żylak na jądrze. Bez badania nasienia stwierdzono u mnie bezpłodność (do tego sam doszedłem, jaja są małe i często bolą, jak również mało nasienia produkują). Zakupiłem 20.000 iu hcg, czekam na kolejne 10.000. Planuję bić 300 iu co 3 dni. Tylko teraz pytanie do was, warto się tak bawić, skoro LH tak mocno wywalone ponad kreskę (czy nie namieszam jeszcze bardziej), czy walić hcg z testem? Chciałbym tego testosteronu uniknąć, bo cyklowanie w tej chwili nie ma sensu, z racji, że niewiele sypiam i niewiele jadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Cholesterol masz Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
HCG imituje przede wszystkim LH lepiej byloby zastosowac Puregon - folitropina bo to ona jest odowiedzialna za spermatogeneze.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejscie z silowni na mma

Następny temat

Odblok po 26 tygodni mix testosteron

WHEY premium