SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Problem z odblokiem?

Wysłana -
Dobra. W niedzielę wjechała druga połówka cabaseru. Sprawdziłem też LH. PRL poniżej normy. Po jakim czasie powtórzyć badanie? Czekać do pełnych 2 tygodni? Jak ew. tą PRL podnieść?

Wysłana -
Po co wrzucales druga polowke cabaseru?Aleks pisal o jednej...prl teraz ciezko bedzie podniesc
Wysłana -
A no bo zjadłem ją i dop. napisałem o tym tutaj, potem dostałem odpowiedź Aleksa. W niedzielę wjechała ta druga połowa, a dziś były wyniki.
A jest szansa, że się podniesie, albo są na to sposoby?
Wysłana -
SkyFish
A no bo zjadłem ją i dop. napisałem o tym tutaj, potem dostałem odpowiedź Aleksa. W niedzielę wjechała ta druga połowa, a dziś były wyniki.
A jest szansa, że się podniesie, albo są na to sposoby?

Tak spokojnie podniesie sie ale potrzeba na to czasu (kilka tygodni)
Wysłana -
Dzięki dziki. No to być może będzie już spokój. Gdyby wciąż było coś nie tak to napiszę. Wszystkiego dobrego.
Wysłana -
Siemano. No i znów wywaliło PRL, LH jeszcze wyżej. Cholesterol (8h przed badaniem mega tłuste żarcie wpadło). Kortyzol i SHGB wysoko.
Jakieś rady?
Chcę się udać do endo, myślicie, że w ciągu 2 miesięcy dostałem guza? Czy to zwykła niedoczynność?

Zmieniony przez - SkyFish w dniu 2018-04-20 17:20:47

Zmieniony przez - SkyFish w dniu 2018-04-20 23:52:35
Wysłana -
LH moco wybite, zrob jesli masz mozliwosc rezonans ukladu podwzgorzo-przysadkowego aby wykluczyc jakies zmiany.
Strona 8 z 8
Dodaj odpowiedź