SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nogami...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
Wiem, ze to wyda sie glupie, bo sam sie z takich smieje ale... mam nieproporcjonalnie duze nogi do reszty i nie przesadzam... 67 w udzie przy 74 w talii... Kazdy mi mowi ze przez spodnie wygladam jakbym byl gruby i mam 'dupe jak latynoska' po prostu zaczne robic przysiady, 2 tyg i takie giry... znam znaczenie cwiczenia nog estetyczne jak rowniez dotyczace innych miesni, ale czy nie radzilibyscie mi ograniczyc ich cwiczenia albo zaprzestania na jakis czas ? :(
Glupie to co mowie ale jestem niewysoki (175cm) i gora wyglada dobrze, natomiast dol w spodniach... bo bez jest okej, miesnie wyizolowane :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6959
daj fote, bo nie wieże, a smiać nie ma się z czego i Ty tez tego nie rób.

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
Starczy ze powiedzialem ile mam, przeciez gdybym mial normalne proporcje to nie byloby problemu nie ? Cwiczylem 8-9 lat karate kiedys i zawsze mialem dosc duze uda... ;)
Czyli jesli ostro ogranicze nogi to góra ucierpi na tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na Twoim miejscu bym się tym nie przejmował a nawet się cieszył. Bo ja z nogami mam problem odwrotny. Chociaż ciężko mi jest Ciebie wyobrazić sobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1998
Mi tam latynoskie pupy sie podobają. Gdybys taka mial to bym cie chetnie przeruchal. pokasz fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
LOL... xD prosilem raczej o konkretne podpowiedzi ;D ja lubie umiesnione nogi, lubie je cwiczyc - zebyscie sobie nie mysleli. Natomiast kulturystyka to budowanie proporconalnej sylwetki a nie kolosalnych nog ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
W życiu nie uwierzę, coś źle zmierzyłeś... miałbyś proporcje jak kulturysta

no i ciekawe jak ty kupiłbyś spodnie - ja mam skromne 63 cm w udzie i grubo ponad 80 cm w pasie, a jakiekolwiek spodnie na pas <80 cm to doszłyby mi do kolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
No normalnie, pas na wysokosci pepka, a udo przy jajach tam :) mowie przeciez ze problem jest bo gdyby nie bylo to bym nie pisal. Okej mysle 2s bede robil teraz na nogi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
pokaż zdjecie nóg i pasa(oczywiscie na jednym zdjeciu) bo nie chce mi się wierzyc w taka dysproporcje.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska dla początkujących

Następny temat

Trening 5x5 do oceny

Wiecej