SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nadgarstkiem. Co zrobić ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Jakies 2 miesiace temu na silowni zrobilem za slabą rozgrzewke i nalozylem za duzo na gryf i przy cwiczeniu przedramia przeciązylem nadgarstek. Na samym treningu nic mnie nie bolało ale na drugi dzien nie moglem w rece utrzymax szklanki. Zrobilem 2 tyg przerwy i wrocilem na jeden dzien na trening. Po dobrej rozgrzewke ból ustapil ale na drugi dzien znowu bolało. Zrobilem znowu 2 tyg przerwy. W tym czasie chodzilem na fale uderzeniową(taki zabieg u fizjoterapeuty), smarowalem traumonem, zrobilem usg ( nie wykazalo zadnego naderwania ani zmian patologicznych). Od 5 dni biore arthrotec forte na stawy. Wczoraj robilem pompki i dzisiaj znowu mnie boli. Powoli trace nadzieje se bedzie normalnie. Mial ktos podobna kontuzje ? Ile dochodziliscie do siebie ? Slyszalem o jakims zastrzyku tzw blokadzie. Moze to pomoze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dlatego właśnie często terapia jest konieczna, ważne że wszystko ok i akurat z nowym rokiem możesz brać się za treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja z nadgarstkiem męczyłem się pół roku dopiero całkowity off dał radę bo żadne zabiegi itp nie pomagały, miałem zapalenie pochewki stawowej.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Ile czasu na off pomogło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
pół roku, najważniejsze to zdiagnozować co się stało, od tak to nie boli, za bardzo przegiąłeś nadgarstek widocznie i nadwyrężyłeś coś, w pompkach tak samo wyginasz nadgarstek pod kątem 90 stopni, jak pompki ti na poręczach by nadgarstyek był przedłużeniem przedramienia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co dokładnie wyszło w badaniu USG ? Wszystko prawidłowo czy są jakiekolwiek zmiany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Ja bylem na masie jakis miesiac. Sila szla bardzo ladnie, roslem jak glupi i cwiczylem 5-6 razy w tygodniu. Nakrecilem sie za bardzo i za duzo zaczelem nakladac na gryf. Nic nie zerwalem ale boli. Na usg nie ma zadnych zmian. Powiedzial ze nic kompletnie nie widzi. Badal mi cala reke od góry na dół. Powiedzial ze musialem nadwyrezyc ale nie kazal przestac calkowicir cwiczyc zeby miesnie sie nie zastaly ' akurat tutaj nie uwazam ze ma racje. Chyba tylko calkowite odstawienie pomoze. Nadgarstek teraz boli w momencie gdy np robie klatke, mam zgiety na 90 stopni i chwyce sztange z nóżek. Nadgarstek dostaje ucisku i czuje ze cos jest nie halo. Biceps moge robic bo wtedy nadgarstka tak nie wyginam. Pompek tez nie moge robic bo jest nacisk na zgietym nadgarstku , no chyba ze na kostkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czemu miałeś samą fale uderzeniową a nie normalnie cała terapie manualną z badaniem fizykalnym i pracą na tkankach miękkich ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Ktos ze znajomych mi polecił fale to sie zapisalem i poszedlem. Mialem 2 zabiegi. Pomoglo, ból sie zmniejszyl ale calkowicie nie zniknal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Takie urazy niestety lecza sie na offie, gdy cos robisz ta reka caly czas ja dobijasz, odstawic silke, zalozyc sciagacz, poddac sie jakiejs terapi po konsultacji z fizjoterapeuta i miec nadzieje, ze czas rekonwalesencji bedzie liczony w tygodniach a nie miesiacach
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
siwydym89
Ktos ze znajomych mi polecił fale to sie zapisalem i poszedlem. Mialem 2 zabiegi. Pomoglo, ból sie zmniejszyl ale calkowicie nie zniknal.


proponuje uda się normalnie na konsultacje i terapię do fizjoterapeuty / osteopaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1170
A w ktorym miejscu boli Cie nadgarstek ? Po co wyginasz nadgarstek na 90 stopni przy wyciskaniu sztangi, nic dziwnego ze Cie boli bo nadgarstek ma byc prosty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nawracające anginy a migdałki

Następny temat

Ćwiczenia rozciągające na kolana szpotawe - prośba o pomoc

WHEY premium