sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Problem z makro

Wysłana -
Witam! Jakie makro moglibyście zalecić dla mnie jeżeli muszę dziennie dostarczyć 3200 kcal a moja waga i wzrost to 62kg/184cm? Niby klasyk ale problem w tym, że jak próbowałem standardowo czyli 2g białka, 1 tłuszczów na każdy kg masy to z węgli wpadało mi tyle bialka, że moje posiłki wyglądały np: 160g ryżu i 35g kury. Trochę to śmiesznie wyglądało na talerzu. Powinienem dobić tłuszczów(jeżeli tak to do ilu maksymalnie?) czy co?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zalezy na ile posiłków rozłożysz to wszystko
Wysłana -
5 posiłków dziennie
Wysłana -
Nie musi być w każdym posiłku tyle samo, wazne by suma dobowa się zgadzała
Wysłana -
Ale chodzi o to jakie makro powinienem przyjąć żeby nie męczyć tylu węgli
Wysłana -
Masujesz rozumiem? Niestety to co miałeś byłoby najlepszym wyjściem, kwestia z jakich źródeł korzystasz bo faktycznie jedząc sam ryż można się męczyć
Wysłana -
" np: 160g ryżu i 35g kury. "

Po prostu zmniejsz ilość posiłków to po piersze. Po drugie nie tylko ryżem i piersią człowiek żyje

Nie musisz mieć tyle węgli zacznij od mniejszej ilości. Daj więcej tluszczu np.1,5 g na kg
tez wrzuć owoce
Wysłana -
A czy makro B 130 T 100 W - pozostałe
Będzie okej?
Wysłana -
Jak z aktywnością fizyczną ?? Skąd wyliczałeś że 3200 potrzebujesz ?? Może po prostu kalorii też jest za dużo .
Wysłana -
Wysoka aktywność. Poza tym jak mam mniej to waga nie idzie. W sumie nawet przy tym 3200 ledwo co się zmienia.
Wysłana -
Masz 16 lat, często tak bywa. Bazuj na wielu produktach, nie ograniczaj się tylko rozsądnie.
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź