SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z libido zły odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
1. WIEK: 29
2. WAGA: 82
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA: brak diety
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: cykle średnio po 3 miesiące testosteron propionat
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: wzrost masy mięśniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 29.08.17
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 170 kg
-martwy ciąg:
-przysiad:

Glowna bolaczka jest slabe libido slaba erekcja brak ochoty na sex, stalo sie to tak od momentu gdy zaczalm cykl testosteron propionate dodam ze wczesniej takie cykle  mialy miejsce wraz z odblokowaniem organizmu glownie clomidem i wszystko bylo jak najbardziej okej natomiast tym razem bylo inaczej zacząłem brać testa przez maj czerwiec lipiec dawkowanie po  ( 1cm co 2 dni) i tak do konca lipca wtedy ok 7 dni przerwy bez odbloku co wiem ze bylo bardzo zlym wyborem bo już wtedy zacząlem sie slabiej czuc i libido siadlo ale nastepnie znów przez jakiś miesiąc wzialem to samo  i w tym czasie sie ruszylo znow na plus wszystko. Przyszlo do odblokowania sie 2 plastry clomidu (3, 3, 2, 2,  i do konca po 1 tabletce) plus hcg (2 opakowania co dzien dawkowane) za pierwszym razem taka dawka uderzeniowa ale nie pamietam juz ilosci, a mimo wszystko efekt byl zaden caly czas fajka flak malo czula skurczona . Poszedlem do endokrynologa po jakieś rady co kolwiek zeby ruszyc to wszystko porobilem badania z ktorych jedynie co wyszlo to podwyzszona prolaktyna na ktora dostalem bromergon i nic procz tego ten lekarz nie jest w stanie poradzic, jednak zbicie jej za duzo nie pomoglo a przynajmniej nie bylo zauwazalnego efektu dolacze jeszcze wyniki badan ktore mialem zrobione. Dodam jeszcze ze erekcja poranna czy tam nocna jakas slaba pojawia sie jednak z porownaniem tym co bylo wczesniej jest nijaka.. kiedys lezac na brzuchu musialem wacka przy nodze zeby wygodnie sie lezalo teraz wlasciwie nie ma znaczenia bo jak wspomnialem jest flakowaty.dlatego też może ktoś z Was wie jakie badania jeszcze porobić czy gdzie się konkretnie udać żeby coś się tutaj ruszyło
Estradiol 28.1 norma 11.3-43.2
Prolaktyna 201 norma 86-324
Testosteron t 6.81 norma 2.8-8.0
LH 6.3 norma 1.7-8.6
Kortyzol 348
TSH 2.74 norma 0.270-4.200
FSH 2.85 norma 1.5-12.5
Testosteron wolny 16.25 norma 4.25-30.37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Koles2101
Czyli odpuszczam tamto robię od nowa komplet badań i pozostaje wrzucić na luz


Dobra decyzja

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Może do psychiatry / psychologa bo zapewne problem jest w głowie . Wyniki masz Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jak długo po odbloku jesteś? Masz badania sprzed cyklu?

Badania spoko, może stres?


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-06-19 10:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
Właśnie nie mam badań jak bylem na czysto niestety żeby mieć jakieś odniesienie, co do stresu myślę że po głowie coś tam chodzi wiadomo ale czy to że wacek jest taki flakowaty też by od tego zależało ciezko mi polaczyc jakos to w calosc. Minelo dosc dlugo bo zakonczylem cykl na koniec sierpnia 2017r a do dzis dzien tak slabo z tym wszystkim. Teraz juz z braku laku mialem jedna fiolke propka i wbijam co 2 dzien po 0.1 cm i czasem jakies lepsze reakcje sa ale to sie skonczy i juz wiecej nic, mysle ze taka ilosc nie wplynie jakos ogromnie negatywnie znow na organizm choc moge sie mylic bo mimo wszystko jest to zewnetrzny tesc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
A co gdyby wskoczyc na cykl taki jak wczesniej czyli przez 3 mc tescia ladowac po 1cm co 2 dni i odblokowac sie konkretnie jakos bo moze slaby odblok mialem wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Masz wszyatko ok wiec nie w tym zapewne tkwi problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Koles2101
Właśnie nie mam badań jak bylem na czysto niestety żeby mieć jakieś odniesienie, co do stresu myślę że po głowie coś tam chodzi wiadomo ale czy to że wacek jest taki flakowaty też by od tego zależało ciezko mi polaczyc jakos to w calosc. Minelo dosc dlugo bo zakonczylem cykl na koniec sierpnia 2017r a do dzis dzien tak slabo z tym wszystkim. Teraz juz z braku laku mialem jedna fiolke propka i wbijam co 2 dzien po 0.1 cm i czasem jakies lepsze reakcje sa ale to sie skonczy i juz wiecej nic, mysle ze taka ilosc nie wplynie jakos ogromnie negatywnie znow na organizm choc moge sie mylic bo mimo wszystko jest to zewnetrzny tesc..


Takie wbijanie propa to jest tylko dorazne poprawienie dysfunkcji.
Po prawie roku od zakonczenia cyklu organizm powinien juz sam powrocic do homeostazy.
Szkoda ze nie masz wynikow z przed cyklu, FSH masz w dolnej granicy normy - te badania sa aktualne?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
Tak badania mam z końca kwietnia więc dosyć aktualne ale na dniach jeszcze postaram się o nowe. Dodatkowo zerknalem ze endokrynolog jeszcze przepisał mi euthyrox tylko nie pamiętam na co konkretnie miało to być. Ale ogolnie po tym wszystkim poprawy nie bylo. Pamietam tez ze raz iniekcje zrobilem w posladek co bylo przeokropnie bolesne ze 3 dni okropny bol tylko nie jetem w stanie polaczyc tego bolu z tym zeby mialo to jakis wplyw na wacka. Ale moze faktycznie siedzi to wszystko jeszcze w glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
A jakie wcześniej miałeś wyniki tarczycy?
euthyrox - tarczyca


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-19 11:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
Nie mam żadnych badań wcześniejszych gdzie wszystko było okej nie spodziewałem się takiego efektu bo tak jak wspomniałem takie cykle w ciagu lat robilem i zawsze bezproblemowo sie konczylo moze raptem tydzien czasu slabsze samopoczucie ale fajka zawsze dawala rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
Odnośnie badań tarczycy pierwsze badanie ktore było w lutym wykazało
FSH 2.06 pozniej 2.18 i ostatnie koniec kwietnia 2.85
TSH 2.74 pozniej 2.68
LH 6.3 pozniej 3.75
Ale ten lek na tarczyce bralem max miesiac moze za krotko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan+Wistrol

Następny temat

Gastroskopia i kolonoskopia

WHEY premium