SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z libido , podwyższony progesteron x4 cykl cypionat boldenon

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 12323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema,
Mam taki mały problem. Ostatnio spadło mi libido, waliłem deke z cypkiem po 500mg ew jakis czas temu, potem około miesiąca testosterone mix IP 450 (cyp/enan/prop) i teraz od miesiąca lecę :Cypek, boldek 250mg e3d .
Od okolo dwóch tygodni spadło mi libido, zrobiłem badania, estrogen i prolaktyna w normie, tesciu 1500+, progestrogen 4.
I tu leży problem, zakres referencyjny jest od 0.25 do 1. Od tygodnia przyjmuje hcg 500iu c2d i mam tak zamair zjeśc 5000iu tylko nie wiem czy to coś pomoże (tak mi poradził znajomy który zajmuje sie kulturystyką) jednak wolę zaczerpnac rady od troszke większego grona. Po dece HCG(5000) 1250iu c2d. Do tej pory było git. Z 3 miesiące temu estro wyszło mi pare razy ponad norme zjadłem paczke tamoksifenu 20tabs i mi weszło w normę i dalej się tak trzyma.
Licze na profesjonalną pomoc :)
Badania sprzed bomby:
estradiol 26
Prolaktyna 18.5
testosteron 309
W trakcie: estradiol 142 prolaktyna 21.6 (tu poleciała paka tamoksu 27.03.2015)
i z teraz: estradiol 28
progesteron 4 (norma 0.25 -1 )
prolaktyna 9.7
test 1500+

Dodam że chwile po dece libido też upadło ale jakoś po tym tamoksie i po hcg było ok do teraz, suty samopoczucie wszystko ok, tylko lekki problem z cerą. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
wnc a ja profilaktycznie dalem wszystko na 40 dni a teraz tylko master 200mg ew i 50mg provi ed wy*** progesteron zlozyl sie akurat z tym jakie srodki mialem brac co ciekawe jeden guz z suta mi zniknal a drugi zostal ;-? w przyszlym tygodniu badania i wszystko sie okarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 20
Waga : 90
Wzrost : 183
Obwód ramienia : 40
Obwód klatki :
Obwód uda :
Obwód talii :
Staż na siłowni : 3l
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) : 3b 7w 1t
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe : test MIX IP 450, deka/cypio, cypio bold
Opisz swój plan treningowy : split 3x + 2x boks
Cel cyklu : masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) :
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) :
Stan zdrowia :
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia :
PPM (podstawowa przemiana materii) :
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) : 125klata 200mc

Sory że tutaj ale zrobiłem to wcześniej i się nie wkleiło, wyskoczył mi błąd ładowania strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupełlnij w profilu wiek i tą ankietę całą daj https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle ile wiem i ile trzeba wypełniłem, nie wiem dlaczego wyłączyło mi się to w 1 poście, dlatego napisałem w 2. wiek uzupełniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3777
Mialem to samo po nandrolonie prolaktyna mi wyj**alala ponad norme , libido niskie w ch** i sampooczucie ch**owe mimo testa na poziomie 1500. Ja to zbilem bromokryptyna, po miesiacu spadlo do normy. Bralem 1tab dziennie przez miesiac tak mi lekarz przepisal. tu masz moj temat moze ci pomoize
https://www.sfd.pl/problem__wysoka_prolaktyna-t1074316.html


Zmieniony przez - macmo w dniu 2015-07-20 16:17:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
przeciez on ma wyyebany progesteron a prolke ma nisko, progesteron to duzo bardziej skomplikowana i trudna sytuacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Hcg podbija poziom progesteron , czyli sam go sobie podbijasz. Po drugie na to wpływ napewno miał też nandrolon na cyklu. W walce z progesteronem pomagają winstrol , masteron, proviron pochodne dht. Warto zbadać, poziom TSH gdyż często ma związek z nadmiarem progesteronu.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3777
a faktycznie progesteron ma ponad norme. moja wina myslame o prolaktynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Często ludzie mylą prolkę z progesteronem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skubie już winko od wczoraj, jeszcze jakieś rady, za 3-4 dni pójde na badania TSH progesteron estr i prolka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
pomogło coś te wino bo ja już tyle tych ia wpyerdalam i pochodnych dht a mam norme x2 i dalej guzy bola patola zarzuce jeszcze letro to moze zmniejszy guzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja - mostek- podbicie kcal

Następny temat

PCT po długim cyklu

WHEY premium