SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z lewym jądrem po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2445
Witam szanowne grono. Panowie. Na przełomie roku zacząłem bić bolda 600mg z propem 400mg na tydzień po miesiącu zmieniłem propa na cypio 500mg tygodniowo. Po jakimś czasie zaczęło boleć mnie lewe jądro na tyle mocno i często że przerwałem cykl.Już wcześniej miałem bóle , które można odczuć gdy faja za długo stoi i nic z tym nie zrobisz ale to jakoś bagatelizowałem wmawiając sobie że to przez to że ciągle bym ruchał a baba ma humory- chyba każdy wie jak to jest;) . Tym razem jednak ból był inny bardziej tępy i rwisty i dotyczył tylko lewego jądra a nie jąder i okolic. po jakimś czasie stwierdziłem że trzeba iść do lekarza. Przepisał mi jakiś antybiotyk i na chwilę pomogło. na dzień dzisiejszy mineło już pół roku a ja codziennie czuję ten ból ..już nie tak intensywnie i nieustannie jak wcześniej ale jednak. zrobili mi echo jąder, które nic nie wykazało. żadnych nieprawidłowości. Dodam że od dłuższego czasu moje libido drastycznie spadło. Kompletnie nie chce mi się włazić na babę . Myślałem że zblokowałem się boldem ( biłem go pierwszy raz) i ,że ten ból może być tego przyczyną więc zrobiłem badania. Dzisiaj przyszły wyniki. Może znajdzie się ktoś kto pomoże mi je rozczytać?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rozumiem, że teraz już jesteś off? Przynajmniej na to wskazują badania.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2445
tak. od lutego jestem na offie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Wyniki sa w normie wiec jadra funkcjonuja prawidlowo.Jesli USG jader tez nic niepokojacego nie wykazalo to trudno cokolwiek Ci poradzic...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2445
Myślę czy nie spróbować rozkurczyć jądra poprzez HCG .Może tu tkwi problem. Jeśli faktycznie zblokowałem się boldem( Torba faktycznie mi się skurczyła), mogło to spowodować gdzieś ucisk na jajko. Nie wiem, jeśli się mylę wyprowadżcie mnie z błędu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
Wyniki są dobre. Szukalbym innej przyczyny. Ból jądra często towarzyszy różnym patologią w zakresie kręgosłupa. Może to być np. ucisk na nerw, podrażnienie więzadeł, zablokowanie stawów czy przeciążenia mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nandrolon

Następny temat

Zbicie Estro i Prolaktyny

WHEY premium