SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kreatyna hiteca!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie uzywam kreatyny hiteca.Dziwi mnie troche jej postac poniewaz nie jest ona calkiem rozdrobniona ale sa takie kulki gdzie niegdzie, a w dodatku data do spozycia jest podspodem ale nie jest czytelna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fiu, fiu
moja kreatyna to jest proszek, kulki są pojedyncze.
a i data jest w porząsiu 4.12.2003.
masz problem, stary.
pozdrawiam
autom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
a jaki ma smak?
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
TRUSKAWKOWY !!!! pewnie , abo co ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Zbrylanie się kreatyny powodowane jest wilgocią, ktora dostaje się do środka. Nie jest to pozytywny objaw ponieważ po dluższym okresie w takim środowisku kreatyna straci swoje właściwości.

Truskawkowy

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeżeli była oryginalnie zamknięta, to powinna być ok.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
niech napisze ckociaz kiedy ja kupil moze jest juz przeterminowana

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziabag masz na myśli Crea Mass?
Też zauważyłem takie kuleczki, ale nie wzbudziły mojego niepokoju a datę sprawdzę jutro.
Pozdrawiam
autom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupilem ja niecaly miesiac temu, a w dodatku jak popatrzylem na date waznosci to nie mozna sie bylo doczytac i wlasnie nie wiem czy jak w mojej kreatynie sa gdzieniegdzie takie kuleczki czy to oznacza ze kupilem przeterminowana kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam na mysli hitec creatin powder (wlasnie nie wiem czy nie kupilem czasem przeterminowanej kreatyny bo zdaje mi sie ze przy dacie waznosci specjalnie wymazany jest rok)A czy mozecie mi powiedziec ile moze lezec taka kreatyne w fabrycznie zamknietym opakowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli u mnie też data ważności jest wymazana to zrobimy rozpierduchę w hitecu
autom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
z tego co mialem to ok 4 lata data waznosci ktos kiedys pisal ze moze byc jeszcze powyzej daty najlepiej jesli masz paragon isc do sklepu bo jesli jest przeterminowana zawilgotniala i przemienila sie w kreatynine to ja wyrzuc i kup nowa ta ci juz nic nie da a moze zaszkodzic

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na mase miesniowa?

Następny temat

Marne efekty

WHEY premium