SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kolanem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Na treningu Judo rozwaliłem sobie kolano. Na rozgrzewce upadłem na nie i trochę nim przejechałem po macie. Myślałem że to zwykłe stłuczenie. Ale od wczoraj przy próbie klęknięcia na to kolano, a czasami nawet zgięcia nogi czuję ostry ból w środku stawu. Poza tym skóra na kolanie zrobiła się jakby nieczuła na dotyk. Jak położę rękę na kolanie to nie boli, jak położę rękę i nacisnę ją na kolano to boli trochę, a jak nacisnę i próbuje poruszać ręką to boli jak cholera i pojawia się ostry ból. Czy możliwe jest żeby ukruszył mi się kawałek kości w kolanie? Do lekarza będę mógł pójść najwcześniej w środę, co przez ten czas powinienem robić, jakieś maści, okłady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardziej możliwe jest, że naderewałeś sobie kawałek ścięgna z okolicy kolana (albo torebki stawowej)
lub ewentualnie łąkotka... na trzecim miejscu stawiałbym kość

zdecydowanie musisz iść do ortopedy, żeby zrobić zdjęcie RTG i byłoby dobrze, żebyś to zrobił wcześniej niż w środę
możesz ewentualnie udać się na pogotowie, najwyżej Ci nawrzucają, że na pogotowie przychodzi się zaraz po urazie i Cię wyrzucą, ale raczej powinni Cię przyjąć

na chwilę obecną, jedyną sensowną rzeczą, jaką możesz zrobić, to opatrunek elastyczny z unieruchomieniem nogi, ewentualnie jakieś maści przeciwzapalne, ale to są wszystko półśrodki, musi to kolano zobaczyć specjalista, a im szybciej, tym lepiej

pozdrawiam


Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Dzięki, za radę odwdzięczam się sogiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w klatce

Następny temat

Zatwardzenie

Wiecej