SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z jedzeniem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
Nie chce mi się jeść. Po treningu wcale nie chce mi się jeść, a jak wypije białko, to aż mnie na wymioty zbiera, jak myśle o jedzeniu. Jem spore śniadanie, najwięcej kcal, pozniej drugie sniadanie, trening okolo 14, a później do konca dnia nie chce mi sie jesc... czuje, ze nie mam przez to siły, czasami mi niedobrze, bo po prostu nie mam nic w brzuchu, ale i tak nie jestem głodna... w domu wmuszam w siebie miseczke tunczyka po treningu. Mama mówi, że jem mniej, niż nasz kot i się martwi. Nie wiem co mam robić i jak zawiększyć apetyt na posilki po treningu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Może warto byś ją tutaj wrzuciła, tak jak jadasz, przykładowe dni, wtedy jakiś pogląd na całą sprawę jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Trochę mało informacji podałaś. Wrzuć zrzuty tej swojej diety przede wszystkim.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
Ja nie mam określonej diety, po prostu jem zdrowo, staram sie 5 posiłków dziennie i zazwyczaj wygląda to tak:
śniadanie: jajecznica na jednym albo dwóch jajkach, jakies warzywo i kromka ciemnego chleba
drugie sniadanie: jogurt jakis slodzony typu 7 zbóż/dwie kanapki na ciemnym chlebie, w kanapkach mam rukole, kielki i pomidora/jogurt naturalny z platkami gorskimi
na obiad jem zazwyczaj mala miseczke tunczyka z pomidorem i 1/4 cebuli, czasami dorzucam kukurydze/albo ryz paraboliczny lub ciemny, kasze jaglana albo kasze gryczana z roznymi rybami smazonymi w papierze bez tluszczu, to po treningu. bardzo mala ilosc. zazwyczaj niecale pol torebki i pol fileta ryby. ewentualnie makaron sojowy z dodatkami warzyw
na podwieczorek, czyli jakies dwie godziny pozniej jem albo platki gorskie z owocami na mleku albo na wodzie, ewentualnie gotowane jajka z pomidorem, zazwyczaj z dodatkiem parmezanu
na kolacje zazwyczaj kanapke, taka jk wczesniej napisalam, albo cos innego malego do przekaszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
do tego pije duzo ziółek :D czystek, koper wloski, mięta, pokrzywa, lisc morwy bialej itp... zazwyczaj okolo 3 szklanek dziennie + woda.
no i odzywki przed treningiem BCAA i spalacz albo lkarnityne, na treningu bcaa i carbonic, po treningu bcaa carbonic i bialko. bcaa łącznie 3/4 miarki, bialka pol miarki, carbonic łącznie pol miarki, lub mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
a jakichś normalnych ciepłych posiłkków nie zjadasz? nie wygląda to dobrze ani zdrowo

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A po kiego grzyba Ci carbo?? I dziwisz się że po treningu nie masz apetytu - jak w trackie pijesz węgle. Po co Też to BCAA w takiej ilości - niektóre mają taki chemiczny posmak, że faktycznie nic po nich zjeść się nie da. Wywal te dobrodziejstwa i zacznij jeść normalne jedzenie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ćwiczę już prawie 19 lat i nigdy ne wypiłem nawet łyka carbo - zbędna rzecz zupełnie. Ważniejsze są posiłki okołotreningowe. BCAA mało pomoże jak masz niedobory białka w diecie. Suple nie zastąpią jedzenia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
jem tak odżywki, ponieważ tak polecił mi trener.. jesli tak mowisz, to zrezygnuje z carbo. dziękuje za rade. jem malo cieplych posilkow, bo nie bardzo mam czas gotowac, mieszkam sama, ze szkoly od razu na trening i siedze tam troche czasu na tej silowni. cieply posilek to dla mnie ryba i kasza/ryz zazwyczaj. ale pije sporo cieplego, bo te ziolka to w temperturze herbatowej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
niestety mama z takiej odlglosci nie moze mi gotowac zup i obiadow, a szkoda..


Zmieniony przez - ostrastefa w dniu 2016-02-10 14:49:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Zadbaj o konkretny posiłek przedtreningowy i potreningowy. Poza tym policz sobie zapotrzebowanie i chociaż pi razy oko zobacz jak się ma do tego ile jesz - bo mi się wydaje że to się mocno rozjeżdża. Pamiętaj że dieta to klucz w realizacji celu - nieważne czy jest nim budowanie mięśni czy redukcja - najważniejsze rzeczy dzieją się w kuchni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 167
dziękuje. zaraz przeczytam kuchniowe wątki na forum... staram sie zmieniac diete na coraz lepszą, ciezko mi to idzie, ale i tak jest coraz lepiej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mocna partia: ramiona,barki,biceps- zmiana treningu

Następny temat

Prośba o sprawdzenie planu treningowego

WHEY premium