SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z hormonami? Przed pierwszym cyklem.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 110
1. WIEK: 21
2. WAGA: 72
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
sory ale nie pamiętam i nie ma za bardzo sensu podawać, budowa ciała typowy ekto
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2-3 lata wcześniej sporty bieganie, skok w dal i inne p******y
6. DIETA: 3k kcal
-białko: 170
-węglowodany: 280
-tłuszcz: 110
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żaden
8. TRENING: wcześniej split, teraz fbw 3x
9. CEL CYKLU: sucha docieta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak cyklu
11. POZIOM BF%: myślę że ok 10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto - chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy w ch**
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dość szybka, podstawa 2800 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100 (kiedys)
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 100

Sprawa wygląda tak:
planuje cykl na tesciu, chyba że poradzicie coś lepszego dla mnie, więc zrobiłem sobie kompleksowe badania (180 ziko poszło) i wyszły pewne problemy z hormonami. Wrzucam badania do wglądu.
Z tarczyca mam o dziwo wszystko wporzadku, tak powiedział lekarz, na usg też wyszło git.
Teraz czekam na wasze pomysły. Pozdro


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Zacznij jeść i ćwiczyć wyniki żadne a pierwsze co to "ułóżcie mi cykl" ogarnij podstawy chociaż. To nie dział suplementacja.


Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-23 17:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Raczej bawisz się w bb niż ją uprawiasz nawet amatorsko, takie mam wrażenie. Cykl niczego nie wniesie, lepiej wyjdziesz jak popracujesz solidnie ze 2 lata wtedy można myśleć o wspomaganiu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw zrób sobie porzadek z hormonami. Przejdź się do dobrego Endo. Przyłóż się do żarcia i treningów. Krótko ćwiczysz i na sucho jeszcze spokojnie kilka lat poprogresujesz. Testosteron to nie takie cudenko które odrazu ci coś da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
FSH ponizej normy ? LH mogłes sobie jeszcze zbadac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 110
"Cykl niczego nie wniesie, lepiej wyjdziesz jak popracujesz solidnie ze 2 lata wtedy można myśleć o wspomaganiu."
"Przyłóż się do żarcia i treningów. Krótko ćwiczysz i na sucho jeszcze spokojnie kilka lat poprogresujesz. "
- Słyszalem to 10 razy ale słabo widzę przybieranie po 0,5 kg mieśnia na jakies 4 mies. Zresztą jak widzę 2/3 ludzi skokszonych na siłce to tym bardziej mi się odechciewa

"Najpierw zrób sobie porzadek z hormonami. Przejdź się do dobrego Endo." - tutaj dobrze gadasz ale to dopiero ja do Pl wrócę może wakacje

"FSH ponizej normy ? LH mogłes sobie jeszcze zbadac" - z czym to się wiąże, poproszę coś więcej na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Masa Ci nie idzie?jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne?Ty tu masz niecale 3tys kalorii wiec tu zapewne lezy problem a jak kalorii nie bedzie odpowiednia ilosc to i na saa nie urosniesz


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-04-20 17:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 110
Tak jak wspominałem zapotrzebowanie na utrzymanie to jakieś 2800 kcal. Obecnie mam leciutką nadwyżkę ~500 kcal, tak aby jednocześnie budować masę i być docietym. I tak, jest to możliwe wcale nie trzeba robić masy a potem rzeźby
Jednak kolego prawda jest taka że gdy się kuje to nawet gdybyś nie ćwiczył to mieśnia by przybyło. Oczywiscie mowa o silnych anabolikach i to jest czysta teoria (bo chyba nikt tak nie robi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Czego by przybyło? chyba wody i bojlera, za dużo się naoglądałeś cyganerii tv na youtubie Znam dużo ludzi którzy ładują konkretne dawki a wyglądają gorzej niż niejeden natural po 2 latach trzymania michy i to nie są pojedyncze przypadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To jest tylko i wylacznie teoria a jak chcesz praktyki zacznij wbijac i nie cwicz zobaczysz jak Ci miesnie urosna chyba na brzuchu :D
500kcal to wcale nie lekja nadwyzka ale zapewne obliczenia swoja droga a zycie swoja i nie potrzebujesz 2800kcal tylko 3100-3200 i masz ze 100-200kcal nadwyzki pozatym Ty jestes niedozywiony i musisz zrec jesli chcesz masy


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-04-21 08:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Test ponad skalę, aż prosi się żeby to wykorzystać naturalnie.
Obstawiam że podwyższony e2 i fsh obniżone żeby organizm testa w widelkach trzymał.
Poza tym 3200kcal to dla mnie mało w dnt a mam 40 na karku.
Jak myślisz że dasz testa i przy tej kaloryce coś zrobisz więcej niż pompę na treningu to będziesz rozczarowany.


Zmieniony przez - PhantomLord w dniu 2018-04-21 09:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 110
PhantomLord
Test ponad skalę, aż prosi się żeby to wykorzystać naturalnie.
Obstawiam że podwyższony e2 i fsh obniżone żeby organizm testa w widelkach trzymał.
Poza tym 3200kcal to dla mnie mało w dnt a mam 40 na karku.
Jak myślisz że dasz testa i przy tej kaloryce coś zrobisz więcej niż pompę na treningu to będziesz rozczarowany.



Zmieniony przez - PhantomLord w dniu 2018-04-21 09:57:42


Rzeczywiście może coś w tym być, że zbyt mała kaloryka, chociaż więcej naprawdę ciężko mi przejesc (jem bardzo czysto). Zarzuce na 4k kcal.
Obawiam się tylko że mnie może podlać bo o dziwo mam do tego tendencje (brzu ch). To może być też kwestia tych hormonów, bodajże estradiol źle wpływa na anaboliczne działanie tescia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl dopingowy

Następny temat

tesc +bold moze tren? cykl raz w roku

WHEY premium