SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z garda bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Cześć! Często na treningach mma zaczynamy walki parterowe z gardy. I z jedbym typkiem mam ogromny problem. Mianowicie pomiędzy nami jest różnica wagi 35 kg. Typek nie jest w pozycji normalnej gardy, tylko siada na kolanach (oczywiście jak to ja go trzymam w gardzie), wtedy ja nogami leżę na jego nogach. On zazwyczaj wtedy poprostu wychwytuje moją nogę i przechodzi garde. Nie mogę wtedy za bardzo jak mu założyć jakiejś dźwigni lub duszeia. Z racji swojej wagi ten jego "trik" na zawodniku lżejszym o tyle kilogramów wychodzi mu bardzo łatwo. Próbowałem też wtedy wstawać i próbować go przewrócić do tyłu, gdzie wylądowałbym w dosiadzie, ale to jest trudne z racji wagi. Macie jakieś pomysły jak temu sprostać. Jak walczyć z takim przeciwnikiem?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 792 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11203
W tej pozycji do tyłu to nawet lżejszego miał byś problem wywrócić. Ale przytrzymać rękę i wywrócić na bok jest już znacznie łatwiej. Możliwości jest sporo jak dłużej poćwiczysz, to trener będzie pokazywał coraz ciekawsze zagrywki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adamek vs Joey Abell 21.04.18

Wiecej