SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z doborem treningu przy pewnych ograniczeniach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
Witajcie ! Od marca jestem na redukcji a właściwie na jej końcu i teraz mam zamiar zacząć długotrwały proces rzeźbienia sylwetki ( nie oczekuję efektów od razu ) . Chcę jeszcze spalić trochę tłuszczu , odsłonić mięśnie i przy okazji trochę je zbudować. Lecz jest jeden problem. Mam zalecenie od lekarza, że nie mogę się nadwyrężać a mianowicie powodować, aby w głowię tworzyło się zbyt wysokie ciśnienie ( śródczaszkowe ) . Próbowałem ćwiczyć na siłowni, lecz kończyło się to tym, że bolała mnie głowa i resztę dnia czułem się bardzo źle . Dlatego moje pytanie , czy jest jakiś trening, który da efekty ( w domu lub poza domem ) , który będzie dla mnie bezpieczny a jednocześnie przyniesie jakieś efekty ? Pozdrawiam, Filip !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Każdy trening siłowy będzie Ci podnosił ciśnienie. Żeby stymulować mięsnie do wzrostu trzeba podnosić ciężary a te niestety tak działają.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
ronie220
Każdy trening siłowy będzie Ci podnosił ciśnienie. Żeby stymulować mięsnie do wzrostu trzeba podnosić ciężary a te niestety tak działają.


Czyli nie ma dla mnie alternatywy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Być może ćwiczyć możesz ale lekko , bez szarżowania z ciężarami. Nie chcę Ci podcinać skrzydeł.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
Bardziej taka zabawa z ciężarami małymi z mocnym czuciem mięśniowym ale na pewnym etapie każde ćwiczenie będzie wymagać wzrostu ciśnienia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
rion10
Bardziej taka zabawa z ciężarami małymi z mocnym czuciem mięśniowym ale na pewnym etapie każde ćwiczenie będzie wymagać wzrostu ciśnienia.
Rozumiem . Powiecie mi może z jakim obciążeniem najlepiej zacząć ? Zobaczę co z tego wyjdzie :) Może nie będzie tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
Tego nie da się określić bo nie wiadomo w jakiej jesteś formie. To musisz sprawdzić sam doświadczalnie na siłowni.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
rion10
Tego nie da się określić bo nie wiadomo w jakiej jesteś formie. To musisz sprawdzić sam doświadczalnie na siłowni.

Ok dzięki wielkie ! . A jeszcze takie jedno pytanie, jakbym zaczął ćwiczyć w domu np. z 1.5l butelkami wody + pompki + brzuszki czy takie coś da jakieś efekty ? Zaczynam teraz praktycznie od 0 , miesien zostalo co prawda , tluszcz polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
skszuk
rion10
Tego nie da się określić bo nie wiadomo w jakiej jesteś formie. To musisz sprawdzić sam doświadczalnie na siłowni.

Ok dzięki wielkie ! . A jeszcze takie jedno pytanie, jakbym zaczął ćwiczyć w domu np. z 1.5l butelkami wody + pompki + brzuszki czy takie coś da jakieś efekty ? Zaczynam teraz praktycznie od 0 , miesien zostalo co prawda , tluszcz polecial


Oczywiście, że coś da. Jeszcze zmień nawyki żywieniowe i będzie ok. Choć trzeba poznać przyczynę tego podnoszącego się ciśnienia .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli trening będzie przemyślany to i bez sprzętu można coś osiągnąć.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z łopatkami a trening nóg.

Następny temat

Odchudzenie nóg - zmiana proporcji ciała.

WHEY premium