SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Problem z dietą

Wysłana -
Adrianek007
Teraz jest dobrze? Najbardziej zależy mi zrzuceniu boczków, brzucha oraz nóg. Lepszym rozwiązaniem będzie FBW niż bieżnia?

Tłuszcz spalamy całościowo , nie jest możliwe spalanie miejscowe . Bieżnia dodatek , podstawa trening siłowy .
Wysłana -
ok masło roślinne zastąpię masłem ekstra mlekowita. Mogę jabłko do drugiego posiłku dorzucić? Te produkty wszystkie lubię i ta dieta nie jest dla mnie karą, a mam nadzieje ze po trzech miesiącach uda mi się zejść do odpowiedniej wagi i wtedy w planie jest budowa masy i napewno inna dieta
Wysłana -
Możesz jeść owoce. Nie ma znaczenia, w którym posiłku. Skup się na treningach siłowych i oczywiście wlicz je w aktywność. Kcal w takiej sytuacji będzie zbyt mało.
Wysłana -
Witam
Poniższą dietą spaliłem około 15kg w 3-4 miesiące (teraz waże 82kg) Niestety teraz waga nie idzie w dół. Może pora zastosować jakiś spalacz? Trening FBW 3 razy w tygodniu


Zmieniony przez - Adrianek007 w dniu 2018-05-08 22:22:29

Zmieniony przez - Adrianek007 w dniu 2018-05-08 22:28:09
Wysłana -
Pora skupić się na tym, co określa efekty. Czyli nie masa ciała, a obwody. Jak one się zmieniają?
Wysłana -
Niestety są jeszcze boczki i trochę brzucha. Na pewno coś widać ale wydaje mi się ze jeszcze z 5 kg trzeba zrzucić zęby później uderzyć w masę.
Wysłana -
Myślę, że nie zrozumiałeś o czym pisałem. Nie ma znaczenia ile kg spadnie. Im mniej, tym lepiej. Kieruj się obwodami, poziomem tkanki tłuszczowej i wyglądem sylwetki. Ile spadnie kg, tyle spadnie, a ważne jest co innego.
Wysłana -
Rozumiem ale i tak jeszcze muszę redukować ze względu na boczki i brzuch bo wygląda to słabo i myślałem nad jakimś spalaczem. Mozę jakiś polecisz?
Wysłana -
Możesz spróbować np. Allnutrition Redox: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html 
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź