SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z cykelm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2206

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1758
Witam, mam pewien problem, ogolem czytalem o tym duzo i wiem ze pytan na ten temat bylo milion ale nie potrafilem znalezc tej odpowiedniej dla mnie, zaczalem swoj pierwszy cykl propa firmy dromedic, po pierwszej iniekcji posladki bola, wiem ze prop jest bolesny wiec mnie to nie dziwilo, lecz bol jest
niesamowity, ciezko z siedzeniem i tym podobne, po tygodniu czyli w ten poniedzialek, moje posladki spuchly i zrobily sie twarde, jest to normalanie? Da sie jakos to zwalczyc? Jedni mowia ze to zwykle zapalenie, z kolei inni ze zrosty, lecz slyszalem ze zrosty nie moga zrobic sie po takiej malej ilosciu strzal ( bite dopiero 5 strzalow ), moze po prostu wybrac sie do lekarza i on to zobaczy, lecz wolalbym dowiedziec sie tutaj co to moze byc, bo idac na wizyte dostal bym ja za miesiac, propa bije 0,6 35mm, co do propa nie powinno raczej chodzic ze to jego wina bo znajomy bije ten sam towar i nie ma takich samych problemow jak ja, jezeli kto mial podobna sytuacje niech da znac co i jak, z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1758
A okej juz rozumiem, zaniedlugo ja wypelnie to moze jeszcze ktos sie wypowie na ten temat, chociaz, i tak juz wiem co sie dzieje i co musze zrobic, jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
znajomy jego toleruje a ty widocznie nie , tak wiec zostaje zmiana firmy lub estru
masz gorączkę?? ból jest duży??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1758
No nie powiem nie sadzilem ze bolec bedzie az tak, na poczatku ciezko bylo mi ubrac buty, ubrac spodnie siasc czy lezec na plecach,do teraz wlasciwie tak mam, ale nie boli tak jak wczesniej, ale to minimalnie bol zrobil sie slabszy, od ponad tygodnia spie na brzuchu, co do goraczki to nie mialem jeszcze


Zmieniony przez - PoroK w dniu 10/11/2017 8:52:01 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
zrób jak pisałem , daj teraz ibuprofen doraźnie 3*400 mg dziennie pomoże
i albo poczekasz chwilę i być może organizm się ogarnie lub po prostu ci nie lezy ten środek i musisz zmienić firmę lub estr
czasem tak bywa mnie na jednej firmie też dupe urywało koleżka wbił swój towar i mój i zero bólu a ja piłki po 3-5 dni miałem i lekki stan zapalny
jak dla mnie szkoda się męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1758
Bardzo dziekuje za pomoc, ale to w takim razie dokonczyc ten flakonik, 5 strzalow mi zostalo i wtedy ibuporfen, czy teraz przerwac i ibuprofen, czy dalej walic te 5 ostatnich strzalow i przy tym ten ibuprofen, bo mialem zamiar dobic do 10 strzalow i zmienic wlasnie firme lub estry, tylko nie wiem czy po 10 strzalach zrobic przerwer zeby zeszlo czy od razu zaczynac cos innego


Zmieniony przez - PoroK w dniu 10/11/2017 9:32:56 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45881
Jeśli ból sprawia Ci przyjemność to możesz dobić kolejne 5 ale później porobia Ci się zrosty I będzie problem. Twój organizm tego nie toleruje, miałem cypka biotecha zrobiłem 2 strzały, po pierwszym dupa bolała 5 dni, po drugim spuchla na 2 tygodnie I nie mogłem siadać, oddałem kumplowi a on zero bólu. Jak wyżej ibuprofen I mi jeszcze bardzo pomogła maść Voltaren na stan zapalny.



Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2017-10-11 21:44:15

Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2017-10-11 21:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1758
Okej dzieki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Nie powiedziane ze na innym propie nie bedzie bolec. Wtedy zostaje zmiana estru. A moze na wszystko bedziesz tak reagowal i musisz wyrobic tolerancje organizmu bo ten traktuje substancje z zewnatrz jako intruza i proboje go zwalczac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1758
Jestem swiadomy tego ze na zmianie propa na innego moze rowniez byc bol, bolec moze, bol przetrwam, ale jezeli maja mi sie robic znowu twarde poslady czy zrosty to podziekuje :p A jest sens zebym zmienil na dlugie estry? Czy za wczesnie, skoro nawet nie dokonczylem 1 cyklu z obecnym propem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
daj ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45881
Wypełnij ankietę to każdy się chętnie wypowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na masę

Wiecej