SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z brzuchem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebuję koniecznie jakiś rad na temat ćwiczeń brzucha. Mianowicie chcę spalić z niego jak najwięcej tłuszczu. Ostatnio starałem się przytyć i niestety mój "bebech" się znacznie powiększył.

Z góry dzięki za pomoc.

Olek, [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw odpowiednia dieta, pozniej aeroby a dopiero na koncu trening brzucha, trzy razy w tygodniu po 6 setow do zmeczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
Nie spalisz tluszczu tylko i wylacznie z brzucha.
Jezeli chcesz zgubic troche tluszczu to zgubisz go z calego ciala.
Zrobisz to odpowiednio sie odrzywiajac i robiac cwiczenia areobowe.

Pozdarwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ostatnio bardzo zaniedbałem ćwiczenia brzucha, więc jak będę go trenował na każdym treningu to tłuszcz nie stanie się mniej widoczny i nie spali się trochę?

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już mówilismy nie raz brzuch to taka sama gr. mięśniowa jak inne jak będziesz robił za często to go przetrenujesz.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale było chyba mówione że co 2 dni to spokojnie można, a ja trenuję 3 razy w tygodniu.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
spoko trenuj mięcho brzucha,i niczym sie nie przejmuj przecież nie spalisz mięśni brzucha ,niewiem jak musiałbys jechać żeby to osiągnąć.

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale zniechęcić się może.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile serii i ile powtórzeń powinienem przeznaczyć na mięśnie brzucha?

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
Ja robie 5 serii po 30 powtórzeń 5 razy w tygodniu. Katuje aż miło)

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardziej dopracuj diete do swoich potrzeb

cwiczenie miesni brzucha w cyklu na mase nie spowoduje, ze brzuch(tluszcz) ci sie pomniejszy - o tym zapomnij

jesli chcesz spalic tluszcz muszisz ukierunkowac diete i trening na rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Ja radzil bym ci zrobic mase brzuch bo wtedy jak zlapiesz troche tluszczu to brzuch nie bedzie tak zle wygladal. Bo jak sie wyzezbisz i przestaniesz cwiczyc brzuch to ci szybko spadnie a jak zrobisz mase to bardzo latwo bedzie ci wrucic do dobrego wyglady.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dziewczyna chce.....

Następny temat

KLATA!

WHEY premium